MATCHDAY Slovácko. Ze stylu do stylu a oslava | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Slovácko. Ze stylu do stylu a oslava

Dvě nádherné pumelice z dálky a proměněná penalta, díky tomu zisk tří bodů v Uherském Hradišti. Kamery MATCHDAY pro vás sobotní souboj se Slováckem tradičně snímaly.

Slávisti, užijte si ho!

Co v novém dílu uvidíte? Václav Jurečka se na Slovácku poprvé představil jako soupeř, svým 14. a 15. gólem v ligovém ročníku se posunul do čela tabulky střelců. Tažení za výhrou nastartoval fantasticky Lukáš Provod.

V den utkání slavil své 25. narozeniny Michal Tomič, na závěr duelu zamířil na hřiště, po jeho konci na rozhovor. Kolik gratulací mu přistálo v telefonu? Jaké to je mít oslavu mimo domov? Dozvíte se! A o své dojmy se samozřejmě podělil i dvougólový kanonýr.

Před utkáním jsme zpovídali fanoušky domácích, prozradili nám, jak právě na Tomiče s Jurečkou, kteří zde strávili část kariéry a pro klub získali první velkou trofej v jeho historii, MOL Cup před dvěma lety, vzpomínají.

Znovu uvidíte i senzační fandění příznivců Slavie, pozápasovou děkovačku a euforii, která následovala po každé z branek. Tečku udělá Ondřej Zmrzlý, kterého na Slovácko vyrazila podpořit rodina.

Slávisti, díky za přízeň a těšíme se na vás v sobotu. Ve vršovickém derby na vás budeme tradičně spoléhat.

Aktuálně

Douděra prodloužil smlouvu: Druhá rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články