MATCHDAY Slovácko. Smutná výhra | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Slovácko. Smutná výhra

Slávisti obsadí v ročníku 2023/24 stříbrnou příčku, nic na tom nezměnila ani sobotní výhra v Uherském Hradišti. Kamery MATCHDAY poslední výjezd sezony zmapovaly.

Po bezbrankové první půli otevřel skóre na stadionu Miroslava Valenty utěšenou ranou Tomáš Holeš, šest minut po smolné vlastní brance Davida Zimy rozhodl před zraky 6 088 fanoušků střídající Mojmír Chytil.

O utkání promluvil exkluzivně pro MATCHDAY Mojmír Chytil, který se prosadil pošestnácté v ligovém ročníku. Uvidíte Jindřicha Trpišovského a jeho proslov o půli v kabině, stejně tak trenérovo loučení se s Martinem Svědíkem, který končí po sezoně na lavičce Slovácka.

Zříte i choreografii z dílny Tribuny Sever i poslední letošní venkovní děkovačku.

Slávisti, děkujeme za přízeň. A těšíme se na vás v neděli v Edenu na domácím střetnutí s Mladou Boleslaví.


Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články