Neponechat nic náhodě, říká Pavel Kuka | SK Slavia Praha
Více

Neponechat nic náhodě, říká Pavel Kuka

Slavia jede na Baník. „Když se nám podaří vyhrát, nemusíme se na nikoho ohlížet. Souboj však nebude jednoduchý, soupeř určitě chce po nepříliš přesvědčivých výkonech z posledních utkání uspět,“ říká před sobotním duelem trenér Karel Jarolím. „Věřím, že v mužstvu zvítězí zodpovědnost a vůle po dobrém výsledku. Pro nás je střetnutí klíčové, v podstatě je to zápas jara,“ podotýká...
Slavia jede na Baník. „Když se nám podaří vyhrát, nemusíme se na nikoho ohlížet. Souboj však nebude jednoduchý, soupeř určitě chce po nepříliš přesvědčivých výkonech z posledních utkání uspět,“ říká před sobotním duelem trenér Karel Jarolím. „Věřím, že v mužstvu zvítězí zodpovědnost a vůle po dobrém výsledku. Pro nás je střetnutí klíčové, v podstatě je to zápas jara,“ podotýká osmačtyřicetiletý kouč. „Proti Zlínu jsme se na gól nadřeli. Chtěli bychom proto našim fanouškům, kteří na Baník jedou, udělat radost,“ dodává Jarolím.

Poslední zápas v dresu Slavie čeká útočníka Pavla Kuku, který rozhodl ve prospěch červenobílých dvě z posledních tří střetnutí. „Potřebujeme získat tři body a tím nedat našim soupeřům šanci. Máme všechno ve vlastních rukách a já pevně věřím, že se to podaří,“ prohlašuje slávistický forvard. „Utkání je ohromně důležité a bude hodně těžké. Nesmíme nic podcenit a hrát na vítězství. Náhodě nic ponechat nemůžeme, to by udělal jen blázen,“ zdůrazňuje Kuka.

V jaké sestavě by se Slavia mohla na Bazalech představit? Trenér Jarolím nemůže s určitostí počítat s obráncem Miroslavem Holeňákem, kterého trápí třísla. Mimo hru bude i Václav Koloušek, záložník nedávno absolvoval udržovací léčbu. Otazníky se vznáší nad starty Martina Zbončáka (problémy s nártem) a Michala Švece. Reprezentant do jednadvaceti let laboroval v minulých dnech s podvrknutým kotníkem. O tom, zda Zbončák se Švecem v sobotu nastoupí, se rozhodne těsně před startem zápasu.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články