S fanklubem do Plzně | SK Slavia Praha
Více

S fanklubem do Plzně

Pojeďte podpořit Slavii v boji o další ligové body!
Fanklub Slavie pořádá autobusový zájezd na utkání do Plzně (sobota 16.8. 17:00).

Cena bez vstupenky: 100 Kč - 150 Kč pro členy, 200 Kč - 250 Kč pro nečleny. Vstupenka je pro všechny účastníky zajištěna. Fanklub nerezervuje vstupenky pro ostatní fanoušky! Konečná cena se odvíjí od počtu přihlášených.

Sraz: hotel Diplomat u metra Dejvická, čas: 14:30. Odjezd po odbavení. Předpokládaný návrat 21:00.

Přihlášky posílejte na email subrt@slavistickenoviny.cz nebo volejte pana Šubrta na číslo 602 660 488. V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a členové Fanklubu číslo kartičky (pokud ji nemáte, tak datum narození) a nečlenové Fanklubu uvedou datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte.

Při odbavení se členové Fanklubu musí prokázat platnou kartičkou či dokladem o zaplacení členství na aktuální sezonu (členství platí stále pro sezonu 2007/2008, nové členství se zatím nevydává), ostatní předloží doklad totožnosti.

Během výjezdu je v platnosti přepravní řád.

Upozornění: Od pondělí do středy je pan Šubrt s Fanklubem v Itálii, nebude tedy potvrzovat přihlášky!

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články