Vstupenky na čtvrteční zápas rychle mizí

PRAHA – Fanoušci v pondělí doslova obsadili pokladny v Edenu. Lístky na čtvrteční odvetu s Levadií Tallinn mizí raketovou rychlostí, Tribuna Sever už je vyprodaná.
I přesto, že severní tribuna je vyprodaná, stále ještě zbývá dostatek vstupenek na téměř prázdný jih a do dalších sektorů. Ve čtvrtek budou do prodeje uvolněna i místa, která jsou do středy 20. července rezervována pro permanentkáře z minulé sezóny.

Prodej permanentních vstupenek

Pokud ještě nevlastníte permanentní vstupenku na sezónu 2016 / 2017, je možné ji rovněž zakoupit na pokladnách v Edenu anebo v centrále Ticketportalu na adrese Politických vězňů 15, Praha 1. S permanentní vstupenkou máte vstup na odvetu s Levadií Tallinn zdarma. Permanentní vstupenky na Tribunu Sever už jsou v současné chvíli vyprodány a jediná možnost pořídit si ji bude ve čtvrtek po propadnutí rezervací.

Výdej permanentních vstupenek pro fanoušky z Tallinnu

Na pokladnách probíhá distribuce čestných permanentek zdarma pro fanoušky, kteří byli v Tallinnu. Předtím, než se do Edenu vydáte, napište prosím na email kamila.brejtrova@slavia.cz – bude vám vystaven voucher, který si vyzvednete na VIP recepci předtím, než půjdete na pokladnu. Výdej čestné vstupenky je možný pouze po předložení voucheru! Možnost vyzvednout si permanentní vstupenku zdarma anebo si nechat vrátit peníze za již zakoupenou permanentku trvá až do neděle 31. července a z kapacitních důvodů není výměna možná během čtvrtečního utkání.

Nákup po internetu

Prosíme všechny fanoušky, aby ve vlastním zájmu využili možnost nákupu vstupenek přes Ticketportal, a vyhnuli se tak frontám během následujících dnů i před samotným utkáním. Vzhledem k nákupu nových permanentních vstupenek může proces odbavení trvat déle. Máte možnost vytisknout si vstupenku buď doma anebo si ji vyzvednout na kterémkoliv z prodejních míst Ticketportalu.

Otevírací doba pokladen u vstupu č. 4:

út 12 – 18
st 13 – 19

čtvrtek - den utkání

9 až do začátku zápasu v 19 hodin (pokladny u vstupu č. 4)
12 až do začátku zápasu v 19 hodin (pokladny u vstupu č. 2)

Otevírací doba centrály Ticketportalu
(Politických vězňů 15, Praha 1)

po – pá 9 – 18

V den zápasu budou otevřeny pokladny v Edenu u vstupu číslo 4 už od 9 hodin. Prodej permanentních vstupenek končí v 18 hodin.

Před zápasem budou u stadionu připraveni stevardi, kteří budou diváky informovat o aktuální délce front u všech vchodů, aby se co nejvíce urychlil proces průchodu diváků u turniketů. Prosíme fanoušky, aby přišli do Edenu alespoň hodinu před utkáním a vyhnuli se tak frontám u vstupu!

Uplatnění slev

Slevy na vstupném musejí být v den zápasu uplatněny na pokladnách nejpozději 90 minut před výkopem zápasu, tedy do 17:30. Omezení se týká všech, kdo chtějí využít studentskou slevu, slevu pro seniory, slevu pro členy Odboru přátel nebo Fanklubu a slevu pro držitele průkazů ZTP/TP.

Pro možnost využití vyjmenovaných slev prosím využijte možnosti předprodeje, případně včasný nákup nejpozději 90 minut před začátkem zápasu v den utkání. Slevy do sektoru pro rodiče s dětmi, slevy pro vozíčkáře a dětské vstupenky zůstávají v nabídce bez časového omezení.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články