Exkluzivní projekce filmu Spolu jsme silnější ve Slavia Museu

Slavia přichystala pro fanoušky jedinečnou akci – ještě před oficiálním otevřením Slavia Musea pro veřejnost můžete muzeum navštívit a zároveň v něm zhlédnout dokumentární film Spolu jsme silnější.

Hodinový dokument Spolu jsme silnější měl premiéru během červencového Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Během podzimu se promítá ve vybraných kinech, kdy jsou projekce spoluorganizovány místními odbočkami Odboru přátel a zároveň po filmu následuje beseda s hráči Slavie. Dokument tak mohli vidět fanoušci v pražském kině Dlabačov, v Jičíně a v Kolíně, do konce podzimu jsou v plánu ještě projekce ve Strakonicích, Klatovech a Berouně.

Nyní vycházíme vstříc i pražským fanouškům a nabízíme unikátní spojení projekce filmu ve zbrusu novém Slavia Museu. V ceně vstupenky je zahrnuta jak samotná projekce dokumentu, tak i návštěva prostor muzea v přízemí a 1. patře stadionu, které bude pro veřejnost otevřeno až od 1. prosince.

Vstup do prostor muzea se nachází v prostorách bývalé VIP recepce (mezi McDonald´s a Komerční bankou) uprostřed Tribuny J. W. Maddena a bude otevřen vždy hodinu před začátkem projekce, po skončení projekce bude nutné prostory muzea z organizačních důvodů opustit do 20 minut. Vstupenky se neprodávají na konkrétní místo, diváci budou sedět na místech, která si obsadí jako první. Před projekcí bude divákům v 1. patře k dispozici otevřený bar s občerstvením a zároveň i toalety. V prostorách muzea v přízemí není dovoleno konzumovat jídlo a pití.

Počet termínů projekcí je omezený, v případě velkého zájmu je možné, že budou přidány další termíny. Vstupenky je možné koupit online, v případě, že nebudou jednotlivá představení vyprodána v online prodeji, tak i přímo na místě u vstupu do muzea až do naplnění kapacity. Na místě prodej vstupenek pouze v hotovosti.

Termíny projekcí:

Den Datum Čas projekce  
pátek 23. 11. 19:00 vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce
sobota 24. 11. 17:00 19:00 vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce
neděle 25. 11. 14:00 16:30 19:00 vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce
pondělí 26. 11. 18:00 vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce

Ceník vstupenek projekce Spolu jsme silnější + Slavia Museum:

Dospělí 180 Kč
Děti do 15 let 100 Kč  

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články