TOTÁLN! SEZONA: Sledujte 3. díl – Z pekla do ráje

Třetí díl seriálu TOTÁLN! SEZONA je tu! Tentokrát si připomeneme dvojzápas proti Genku. K dispozici ke zhlédnutí bude epizoda od 20:30 na Slavia TV.

Po prvním díle dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA, který se věnoval podzimní části ročníku, a druhé epizodě mapující období zimní ligové přestávky je tu třetí díl pod názvem „Z pekla do ráje“

Los play-off Evropské ligy nám pro úvodní jarní duely nadělil Genk – velmi silného, leč jednoho z méně atraktivních soupeřů z osudí. K tomu, aby si mohli sešívaní zahrát v Evropě proti jednomu z vysněných gigantů soutěže, si tak museli poradit s houževnatým belgickým soupeřem. Připomeňme si s TOTÁLN! SEZONOU chvíle, kdy nám v dvojzápase všem nejvíce zatrnulo, i momenty čiré euforie a radosti z úspěchu! 

Třetí díl bude v premiéře ke zhlédnutí od 20:30 na Slavia TV.

Pokud se vám díl zalíbí, nebo nám budete chtít sdělit svoje podněty, nezapomeňte ho ohodnotit na ČSFD!

Aktuálně

Výhra žen v prvním ligovém kole

dnes
Slávistické ženy si připsaly první ligovou výhru na domácím hřišti v Edenu, kde porazily Plzeň vysoko 8:0. Po návratu z hostování se v utkání blýskla hattrickem Simona Necidová.

Slávisté odlétají do Rumunska

dnes
V neděli v podvečer sešívaní vyráží do rumunské Kluže, proti které v úterý odehrají první zápas play-off Ligy mistrů.

Sešívané béčko zvítězilo 4:1 nad Vltavínem

dnes
Sešívání porazili po brankách Michala Hoška, Jakuba Zeronika, Jiřího Janouška a Farida Nabiyeva Vltavín 4:1 a připsali si další tři body do tabulky ČFL skupiny A.

Další články