TOTÁLN! SEZONA: Sledujte 3. díl – Z pekla do ráje

Třetí díl seriálu TOTÁLN! SEZONA je tu! Tentokrát si připomeneme dvojzápas proti Genku. K dispozici ke zhlédnutí bude epizoda od 20:30 na Slavia TV.

Po prvním díle dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA, který se věnoval podzimní části ročníku, a druhé epizodě mapující období zimní ligové přestávky je tu třetí díl pod názvem „Z pekla do ráje“

Los play-off Evropské ligy nám pro úvodní jarní duely nadělil Genk – velmi silného, leč jednoho z méně atraktivních soupeřů z osudí. K tomu, aby si mohli sešívaní zahrát v Evropě proti jednomu z vysněných gigantů soutěže, si tak museli poradit s houževnatým belgickým soupeřem. Připomeňme si s TOTÁLN! SEZONOU chvíle, kdy nám v dvojzápase všem nejvíce zatrnulo, i momenty čiré euforie a radosti z úspěchu! 

Třetí díl bude v premiéře ke zhlédnutí od 20:30 na Slavia TV.

Pokud se vám díl zalíbí, nebo nám budete chtít sdělit svoje podněty, nezapomeňte ho ohodnotit na ČSFD!

Aktuálně

Zápas byl v naší režii, říká Milan Škoda

dnes
Milan Škoda otevřel hlavou skóre utkání v Liberci: ​„Zase se cítím jako plnohodnotný hráč. Za to jsem rád," těší útočníka Slavie.

Podali jsme koncentrovaný výkon, těší trenéra

dnes
Sešívaní porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY v mrazivém počasí Liberec jasně 3:0. „Opět musím pochválit skvělé fanoušky," říká Jindřich Trpišovský.

Ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči, pyšnil se Ševčík

dnes
Skvělý výkon korunoval Petr Ševčík nádherným třetím gólem, kterým zpečetil vítězství 3:0 v Liberci. „Zápas jednoduchý nebyl, ale ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči," pyšnil se výkonem týmu.

Další články