TOTÁLN! SEZONA: Sledujte 3. díl – Z pekla do ráje

Třetí díl seriálu TOTÁLN! SEZONA je tu! Tentokrát si připomeneme dvojzápas proti Genku. K dispozici ke zhlédnutí bude epizoda od 20:30 na Slavia TV.

Po prvním díle dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA, který se věnoval podzimní části ročníku, a druhé epizodě mapující období zimní ligové přestávky je tu třetí díl pod názvem „Z pekla do ráje“

Los play-off Evropské ligy nám pro úvodní jarní duely nadělil Genk – velmi silného, leč jednoho z méně atraktivních soupeřů z osudí. K tomu, aby si mohli sešívaní zahrát v Evropě proti jednomu z vysněných gigantů soutěže, si tak museli poradit s houževnatým belgickým soupeřem. Připomeňme si s TOTÁLN! SEZONOU chvíle, kdy nám v dvojzápase všem nejvíce zatrnulo, i momenty čiré euforie a radosti z úspěchu! 

Třetí díl bude v premiéře ke zhlédnutí od 20:30 na Slavia TV.

Pokud se vám díl zalíbí, nebo nám budete chtít sdělit svoje podněty, nezapomeňte ho ohodnotit na ČSFD!

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články