Nadcházející utkání mládeže a žen bez diváků

Všechna nadcházející utkání mládežnických kategorií včetně žen budou bez přítomnosti jakýchkoliv diváků.

Od pondělí 5. října platí na území České republiky nouzový stav. Z důvodu nařízení vlády se všechny zápasy musí v tuto chvíli hrát bez diváků. 

O víkendu čeká na slávistické kategorie hned několik utkání pořádaných pod registrací FAČR. Na základě nově vydaných opatření je nezbytně nutné, aby se tato všechna utkání odehrála bez přítomnosti diváků v areálu. 

Do areálu budou vpuštěni pouze hráči, realizační tým, pořadatelé a zaměstnanci SK Slavia Praha pro organizaci hladkého průběhu utkání. Do areálů a prostoru hřišť tak nebude umožněn vstup žádným fanouškům, rodičům ani rodinným příslušníkům.

Děkujeme všem za dodržování těchto opatření.

Aktuálně

Co se stalo po gólu, nevím. Měl jsem ale obrovskou radost

před 2 dny
Do zápasu naskočil Peter Olayinka z lavice a jedinou brankou zápasu zařídil na úkor vlastního zdraví tři body pro Slavii. Po zápase už ale vyhlížel další utkání. ​„Proti Nice bude důležité získat další tři body, proti Leverkusenu bylo vidět, že jsme dobře připravení.“

Přesně takový zápas může pomoci našemu sebevědomí

před 2 dny
Sešívaní zvítězili v druhém utkání Evropské ligy proti silnému Leverkusenu. ​„Potřebujeme přesně tuhle bojovou mentalitu, kterrou jsme ukázali u gólu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Největší vítězství, které jsem zažil

před 3 dny
David Zima nastoupil poprvé v kariéře v Evropské lize. „Neskutečně jsem si to užil," říká stoper sešívaných.

Další články