Nadcházející utkání mládeže a žen bez diváků

Všechna nadcházející utkání mládežnických kategorií včetně žen budou bez přítomnosti jakýchkoliv diváků.

Od pondělí 5. října platí na území České republiky nouzový stav. Z důvodu nařízení vlády se všechny zápasy musí v tuto chvíli hrát bez diváků. 

O víkendu čeká na slávistické kategorie hned několik utkání pořádaných pod registrací FAČR. Na základě nově vydaných opatření je nezbytně nutné, aby se tato všechna utkání odehrála bez přítomnosti diváků v areálu. 

Do areálu budou vpuštěni pouze hráči, realizační tým, pořadatelé a zaměstnanci SK Slavia Praha pro organizaci hladkého průběhu utkání. Do areálů a prostoru hřišť tak nebude umožněn vstup žádným fanouškům, rodičům ani rodinným příslušníkům.

Děkujeme všem za dodržování těchto opatření.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články