ONLINE: Od 16:30 venku proti Teplicím

Slavia v neděli od 16:30 odehraje v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY zápas Na Stínadlech proti Teplicím.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti utkání playoff Evropské ligy s Leicesterem několik změn. Simon Deli nahradí v obraně Davida Zimu a odehraje za Slavii už své sté ligové utkání. Jakub Hromada nahradí Tomáše Holeše, který se zranil v utkání s liškami. V defenzivní dvojici ho doplní Ibrahim Traoré. Útočné trio je tentokrát složené z Lukáše Masopusta, Michal Berana a Oscara Dorleyho. V útoku začne Ondřej Lingr.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Júsuf Hilál, Mick van Buren, Stanislav Tecl, David Hovorka a Tomáš Holeš. Abdallah Sima nasbíral v této sezoně už 4 žluté karty a do zápasu také nenastoupí.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 16:00.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Bořil – Hromada, Traoré – Masopust, Beran, Oscar – Lingr

Lavička: Kovář, Zima, Stanciu, Olayinka, Kuchta, Provod, Kačaraba

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Rangers FC: Ze dna k titulu po deseti letech

včera
Slávisté ve čtvrtek vyzvou skotské Rangers, kteří o víkendu oslavili první titul po deseti letech. Celek z Glasgow má jednu z nejbohatších historií ve světovém fotbale.

Výhra se štěstím, z převahy jsme měli vytěžit víc

před 2 dny
Jindřich Trpišovský po vybojovaném vítězství nad Baníkem Ostrava hledal příčiny nervózní druhé půle a ocenil výkon nově složené stoperské dvojice i Lukáše Masopusta.

Tři body jsou naše, druhá půle je velkou výstrahou

před 2 dny
Jan Bořil dovedl svůj tým proti Baníku Ostrava k výhře. Po závěrečném hvizdu ale úsměvy nerozdával. „Ve druhé půli jsme nehráli týmově. Museli jsme si to v kabině vyříkat,“ přiblížil chvilky po zápase kapitán sešívaných.

Další články