ONLINE: Od 16:30 venku proti Teplicím

Slavia v neděli od 16:30 odehraje v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY zápas Na Stínadlech proti Teplicím.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti utkání playoff Evropské ligy s Leicesterem několik změn. Simon Deli nahradí v obraně Davida Zimu a odehraje za Slavii už své sté ligové utkání. Jakub Hromada nahradí Tomáše Holeše, který se zranil v utkání s liškami. V defenzivní dvojici ho doplní Ibrahim Traoré. Útočné trio je tentokrát složené z Lukáše Masopusta, Michal Berana a Oscara Dorleyho. V útoku začne Ondřej Lingr.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Júsuf Hilál, Mick van Buren, Stanislav Tecl, David Hovorka a Tomáš Holeš. Abdallah Sima nasbíral v této sezoně už 4 žluté karty a do zápasu také nenastoupí.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 16:00.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Bořil – Hromada, Traoré – Masopust, Beran, Oscar – Lingr

Lavička: Kovář, Zima, Stanciu, Olayinka, Kuchta, Provod, Kačaraba

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

dnes
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

včera
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

včera
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články