Slávistky převezmou pohár pro mistryně ligy

Fotbalistky Slavie po posledním domácím utkání v tomto ročníku 1.ligy žen proti Slováckou převezmou pohár pro mistra ligy, který si zajistily už tři kola před koncem. Přijďte si to užít s námi, utkání se hraje v sobotu od 14:00 v Horních Měcholupech.

Přijďte se podívat na vlastní oči, podpořit naše fotbalistky v posledním zápase ligy a oslavit s nimi mistrovský titul! Slávistky zvedly nad hlavu mistrovský pohár naposledy v sezoně 2016/2017, kdy vyhrály ligu s náskokem tři bodů.

„Bude to pro nás zakončení skvělé sezóny, budeme přebírat pohár pro vítěze ligy a slavit zisk titulu. Budeme moc rády, když vás přijde co nejvíce a oslavíte zisk zaslouženého titulu s námi,“ zve na utkání brankářka Olivie Lukášová.  


„Čeká nás poslední zápas ligové sezony, proto bych ráda pozvala všechny fanoušky na oslavy titulu a rozloučení s úspěšnou sezonou. Chtěly bychom poděkovat za skvělou podporu na cestě jak pohárovou Evropou, tak i domácí ligovou scénou, a oslavit s vámi návrat titulu na Slavii,“ přeje si útočnice Tereza Kožárová. 

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články