Dnes další přátelský zápas

PRAHA - Poslední utkání před odletem na další zahraniční soustředění do Francie čeká dnes od 11 hodin naše fotbalisty. Na strahovském stadionu Přátelství se střetnou s druholigovým Ústím nad Labem, které trénuje náš bývalý mládežnický trenér Jiří Plíšek. Slávisté včera dopoledne trénovali jednofázově, absolvovali herní trénink. Trenér Jarolím plánuje, že do dnešního zápasu postaví některé nové hráče, kteří ještě před pražským publikem nehráli. Testu se ale nedočká Martin Černoch, který se sice vyléčil ze zranění stehenního svalu, ale do hry ještě nezasáhne. Další odborné vyšetření zraněného kotníku dnes absolvoval Michal Švec...
PRAHA - Poslední utkání před odletem na další zahraniční soustředění do Francie čeká dnes od 11 hodin naše fotbalisty. Na strahovském stadionu Přátelství se střetnou s druholigovým Ústím nad Labem, které trénuje náš bývalý mládežnický trenér Jiří Plíšek.

Slávisté včera dopoledne trénovali jednofázově, absolvovali herní trénink. Trenér Jarolím plánuje, že do zápasu postaví některé nové hráče, kteří ještě před pražským publikem nehráli. Testu se ale nedočká Martin Černoch, který se sice vyléčil ze zranění stehenního svalu, ale do hry nezasáhne. Další vyšetření zraněného kotníku dnes absolvoval Michal Švec. Ostatní fotbalisté by měli být v pořádku.

Informace o utkání vám přineseme během jeho průběhu v aktualizovaném článku.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články