Generálním partnerem Slavie ČSA

Slavia má nového generálního partnera - České aerolinie.
SK Slavia Praha – fotbal a.s. a České aerolinie a.s. se dohodly na vzájemné spolupráci v sezóně 2005/2006. Fotbalisté Slavie tak v evropských pohárech i domácích soutěžích budou propagovat značku ČSA.

„Jsme rádi, že se nám podařilo spojit se silnou a tradiční českou společností a zároveň je nám velkou ctí propagovat značku ČSA doma i v Evropě,“ řekl Jiří Vrba, marketingový ředitel Slavie.

„Podporu fotbalu chápeme jako nedílnou součást marketingových aktivit ČSA. Od spolupráce s SK Slavia Praha očekáváme výraznou prezentaci ČSA a spojení s úspěšnými výsledky tohoto fotbalového klubu,“ řekl Bohuslav Šantrůček, viceprezident pro marketing a obchod ČSA.

Další informace o vzájemné spolupráci poskytnou zástupci obou společností na předsezónní tiskové konferenci v pondělí 1.8. 2005.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články