Martin Latka bude v pořádku

PRAHA – Obránce Martin Latka má lehký otřes mozku, ale už po neděli by měl být v pořádku. Jednadvacetiletý fotbalista utržil nepříjemnou ránu po dvaceti minutách zápasu s Monakem, ale ještě dohrál poločas.
PRAHA – Obránce Martin Latka má lehký otřes mozku, ale už po neděli by měl být v pořádku. Jednadvacetiletý fotbalista utržil nepříjemnou ránu po dvaceti minutách zápasu s Monakem, ale ještě dohrál poločas. Následné vyšetření v motolské nemocnici neprokázalo vážnější zranění. Utkání v Ostravě však Latka nejspíš neodehraje. Uvedl to vedoucí A-mužstva Martin Lafek.

Stanislav Vlček s týmem trénuje a bude k dispozici. Slávistický útočník si ze zápasu odnesl roztržené obočí. Kromě dlouhodobě zraněného záložníka Cesarea Victorina je marodka prázdná.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články