Spolupráce ČSA a SK Slavia Praha skončila

Smluvní vztah mezi Českými aeroliniemi a SK Slavia Praha skončil datem 15.6.2006, kdy vypršela mezi oběma společnostmi platnost kontraktů, které byly uzavřeny na jednu fotbalovou sezónu. Slavia finišuje v jednání o novém generálním partnerovi...
Smluvní vztah mezi Českými aeroliniemi a SK Slavia Praha skončil datem 15.6.2006, kdy vypršela mezi oběma společnostmi platnost kontraktů, které byly uzavřeny na jednu fotbalovou sezónu. ČSA jako generální partner finančně a materiálně podporovaly červenobílé. Oproti tomu Slavia propagovala značku a jméno národního leteckého přepravce na trzích nejen doma, ale i v zahraničí při úspěšném působení v evropských pohárech.

„Velice si uplynulé spolupráce s ČSA ceníme a jsme za ni vděční. V současné době jednáme s novým strategickým partnerem. Jednání se blíží úspěšnému konci. Do začátku sezóny ho představíme,“ řekl generální ředitel Slavie Vladimír Leška.

„Hlavním důvodem ukončení spolupráce je současná ekonomická situace ČSA. Logika čísel říká, že pokud je firma v téměř půl miliardové ztrátě – jak je tomu u ČSA – nelze investovat peníze do projektů tohoto typu,“ zdůvodnil rozhodnutí managementu ČSA prezident Radomír Lašák.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články