Fotogalerie ze soustředění

Snímky z Bad Göggingu!
BAD GÖGGING – Soustředění v německém Bad Göggingu je v plném proudu, fotbalisté se připravují na další přípravné zápasy. V hotelu Marc Aurel našli pro svou přípravu ideální prostředí, k tréninkům mohou využívat dvě hřiště, která jsou vzdálená pět minut chůze od hotelu, pro pozápasový výběh využili okolí, jemuž dominuje velké golfové hřiště.

Pro rehabilitaci mohou využít komplex bazénů, mezi nimiž nechybí zvukový relaxační bazén a systém různých typů sauny.

Ve středu po poledni se někteří z nich zastavili u piana, které je v lobby hotelu, několik skladeb jim zahrál Tomáš Jablonský. „Naučil jsem se sám doma, odposlouchával jsem písničky z rádia,“ přiblížil svůj trochu překvapivý talent. „Už jsem složil deset skladeb, tak ještě tři a bude to na cédéčko,“ plánuje si. Před nedávnem se cédéčko s jeho nahrávkami vydražilo ve slávistické aukci.

U piana mu asistovali i Tijani Belaid s Mickaelem Tavaresem, jejich hudební výkony však zůstaly v jiné kategorii.

Přítomní novináři z deníku Sport vyzpovídali Marka Suchého, ten pak zapózoval u sochy Marka Aurelia, která je u vstupu do hotelu.

Další materiály budou o trojici francouzských fotbalistů. Amadou Cissé v rozhovoru prozradil, že do Francie přijel z Guiney za studiemi ekonomie a že má dokončeny tři roky na vysoké škole, kde získal první titul, který asi odpovídá našemu bakaláři.

Ve fotogalerii najdete i záběry z relaxačního cvičení s nafukovacími míči, které vedl kondiční trenér Jan Netscher.

Soustředění bude ve čtvrtek pokračovat dalším zápasem, soupeřem bude nováček druhé německé ligy z Ingolstadtu, v jehož dresu nastupuje také Vratislav Lokvenc. Na našem webu budete moci sledovat online přenos.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články