AKTUALIZOVÁNO: Opatření v mládežnické akademii

Nařízení manažera mládežnické akademie Jiřího Plíška vzhledem k aktuální situaci ohledně Koronaviru.

Na základě vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR a následně vydanému prohlášení ze strany FAČR ohledně pozastavení všech soutěží do odvolání ze dne 12.3.2020 tímto rušíme tréninkový a zápasový proces všech týmů v akademii s okamžitou platností do odvolání.

Prosíme, aby všichni mimopražští hráči zůstali již doma a do Prahy se nevraceli. Hráče, kteří ještě zůstali na našich ubytovacích kapacitách, prosíme o okamžitý návrat domů, přičemž k této přepravě budou nápomocni pracovníci akademie.

Na základě nejbližších krizových setkáních vedení akademie vydáme další informace ohledně procesu v akademii.

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články