AKTUALIZOVÁNO: Opatření v mládežnické akademii

Nařízení manažera mládežnické akademie Jiřího Plíška vzhledem k aktuální situaci ohledně Koronaviru.

Na základě vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR a následně vydanému prohlášení ze strany FAČR ohledně pozastavení všech soutěží do odvolání ze dne 12.3.2020 tímto rušíme tréninkový a zápasový proces všech týmů v akademii s okamžitou platností do odvolání.

Prosíme, aby všichni mimopražští hráči zůstali již doma a do Prahy se nevraceli. Hráče, kteří ještě zůstali na našich ubytovacích kapacitách, prosíme o okamžitý návrat domů, přičemž k této přepravě budou nápomocni pracovníci akademie.

Na základě nejbližších krizových setkáních vedení akademie vydáme další informace ohledně procesu v akademii.

Aktuálně

GALERIE: Oslavy 20. titulu

před 2 dny
Slavia přidala druhou hvězdu za 20. domácí titul. Podívejte se, jak probíhaly oslavy na hřišti, v kabině i na dalších místech!

Ceny si velmi vážím, před pár lety bych tomu ani nevěřil

před 3 dny
Ondřej Kolář zakončil životní sezonu nejen obhajobou titulu, ale i výhrou v anketě LFA o hráče sezony. „Tohle ocenění mohla dostat velká spousta kvalitních hráčů. O to víc si ceny vážím,“ přijímal ocenění skromně.

Mistryně ligy zahájily letní přípravu

před 3 dny
Mistryně ligy vstupují dnes do přípravy na novou sezonu. Trenér Michal Kolomazník musí vyřešit personální změny, nejvíce bude patrná absence hvězdy Kateřiny Svitkové, která míří na vysněné zahraniční angažmá.

Další články