Autogramiáda A–týmu 22. května v Edenu!

Slavia pořádá autogramiádu A–týmu, která se uskuteční v Edenu v úterý 22. května od 16 hodin. Na autogramiádě budou mít fanoušci možnost nechat si podepsat hráčské kartičky a pohárový plakát.

Autogramiáda se bude konat na stadionu v Edenu, v prostorách 1. patra. Vstup je přes hlavní recepci, která se nachází uprostřed tribuny J. W. Maddena, od 16 hodin. Poslední fanoušci budou do prostor stadionu vpuštěni v 18:30.

Na recepci bude možné koupit si aktuální hráčské kartičky a plakát týmu s fotografií s pohárem pro vítěze MOL Cupu. Cena za kartičky je 80 korun, za plakát 50 korun. Balíček kartiček a plakátu bude v prodeji za zvýhodněnou cenu 100 korun, permanentkáři po předložení permanentky budou mít balíček kartiček a plakátu za 50 korun. Platba je možná pouze v hotovosti.

V 1. patře bude možné pořídit si ve stánku slávistického fanshopu dresy, pohárová trička a další suvenýry. Upozorňujeme, že platba bude možná pouze v hotovosti.

Kromě získání podpisů hráčů a realizačního týmu si budou fanoušci moci prohlédnout i trofej pro vítěze MOL Cupu a s pohárem se vyfotit.

Odchod z autogramiády bude chodbou okolo VIP boxů směrem ke schodišti u recepce u vstupu č. 4.

Aktuálně

Klub šlape nejen na hřišti, ale i v zázemí

včera
Obsáhle se k pohybům v kádru Slavie vyjádřil na tiskové konferenci Jaroslav Tvrdík. „Pokud postoupíme do kvalifikace Ligy mistrů, bude pro nás červenec a srpen naprosto zásadní, proto chceme již teď posílit tým i na příští sezonu," přibližuje předseda představenstva Slavie.

Udělám vše pro to, abych byl platným hráčem, hlásí Masopust

včera
Produktivní krajní záložník Lukáš Masopust se stal novou tváří sešívaných. „Jsem rád, že si mě Slavie vybrala z tolika možností. Udělám vše pro to, abychom byli úspěšní," říká posila z Jablonce.

Slavia mi umožnila udělat velký krok, říká příchozí Ševčík

včera
Ve úterý odpoledne Slavia představila oficiálně obě zimní posily v podobě Petra Ševčíka a Lukáše Masopusta. První jmenovaný prozradil, co pro něj přestup do Slavie znamená, nebo jak vnímá kratší přestávku.

Další články