Autogramiáda A–týmu 22. května v Edenu!

Slavia pořádá autogramiádu A–týmu, která se uskuteční v Edenu v úterý 22. května od 16 hodin. Na autogramiádě budou mít fanoušci možnost nechat si podepsat hráčské kartičky a pohárový plakát.

Autogramiáda se bude konat na stadionu v Edenu, v prostorách 1. patra. Vstup je přes hlavní recepci, která se nachází uprostřed tribuny J. W. Maddena, od 16 hodin. Poslední fanoušci budou do prostor stadionu vpuštěni v 18:30.

Na recepci bude možné koupit si aktuální hráčské kartičky a plakát týmu s fotografií s pohárem pro vítěze MOL Cupu. Cena za kartičky je 80 korun, za plakát 50 korun. Balíček kartiček a plakátu bude v prodeji za zvýhodněnou cenu 100 korun, permanentkáři po předložení permanentky budou mít balíček kartiček a plakátu za 50 korun. Platba je možná pouze v hotovosti.

V 1. patře bude možné pořídit si ve stánku slávistického fanshopu dresy, pohárová trička a další suvenýry. Upozorňujeme, že platba bude možná pouze v hotovosti.

Kromě získání podpisů hráčů a realizačního týmu si budou fanoušci moci prohlédnout i trofej pro vítěze MOL Cupu a s pohárem se vyfotit.

Odchod z autogramiády bude chodbou okolo VIP boxů směrem ke schodišti u recepce u vstupu č. 4.

Aktuálně

V sobotu poslední zápas sezony

včera
Slavii čeká poslední zápas sezony. V sobotu 26. května ho sešívaní sehrají od 16:00 na půdě Teplic a cíl je jasný – bodovat a udržet si druhé místo v konečné tabulce HET ligy.

Informace pro fanoušky do Teplic

včera
Jedete podpořit Slavii v posledním ligovém kole, kdy v Teplicích bude bojovat o konečné druhé místo? Přečtěte si informace pro fanoušky, kteří jedou na poslední venkovní výjezd.

U13: Stříbro z Hannoveru

před 3 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

Další články