Další posilou Slavie Vukadin Vukadinovič

PRAHA – Slavia získala další posilu, kterou je srbský záložník Vukadin Vukadinovič. Do klubu přichází na roční hostování s následnou opcí.
Vukadinovič uspěl ve Slavii na testech, kluby se následně domluvili na působení srbského záložníka v Edenu. „Mám ohromnou radost, že nakonec do Slavie po testech zamířím. Strašně se opět do klubu těším a věřím, že Slavii pomůžu," uvedl Vukadin Vukadinovič k hostování.

„Slavia nepatří na příčky, na kterých byla v minulé sezoně. Věřím, že v tomto ročníku na tom budeme daleko lépe,“ pokračoval Vukadinovič. „Slavia je velký klub s tradicí a pro každého hráče je ohromný sen hrát za takový tým," dodal srbský záložník.

Vukadin Vukadinovič se narodil 14. prosince 1990. Do Čech zamířil sbrský ofenzivní hráč v roce 2010 z Hajduku Bělehrad, když přestoupil do Sezimova Ústí, dnešního Táborska. V lednu 2012 se Vukadinović stěhoval na sever Čech do Jablonce, v lize zatím odehrál 10 zápasů a vstřelil jeden gól. S Jabloncem také v sezoně 2012/13 oslavil zisk domácího poháru.

Aktuálně

Máme svůj styl a nechceme od něj ustupovat ani tady

včera
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci před skupinovým utkáním Ligy mistrů proti Interu Milán dal jasně najevo, jak chce, aby se hráči prezentovali. „Máme svůj styl a nechceme od něj ustupovat ani tady."

Zápas nejedeme jenom odehrát, chceme uspět

včera
Tomáš Souček na tiskové konferenci před utkáním na půdě milánského Interu vylučoval, že jde tým zápas jenom užít. ​„Chceme na San Siru rozhodně uspět."

SROVNÁNÍ FORMY: Inter Milán

včera
V úterý večer čeká sešívané první skupinové utkání Ligy mistrů proti Interu Milán. Statistika naznačuje, že se máme na co těšit – oba týmy totiž zatím u sebe doma dominují.

Další články