Další posilou Slavie Vukadin Vukadinovič

PRAHA – Slavia získala další posilu, kterou je srbský záložník Vukadin Vukadinovič. Do klubu přichází na roční hostování s následnou opcí.
Vukadinovič uspěl ve Slavii na testech, kluby se následně domluvili na působení srbského záložníka v Edenu. „Mám ohromnou radost, že nakonec do Slavie po testech zamířím. Strašně se opět do klubu těším a věřím, že Slavii pomůžu," uvedl Vukadin Vukadinovič k hostování.

„Slavia nepatří na příčky, na kterých byla v minulé sezoně. Věřím, že v tomto ročníku na tom budeme daleko lépe,“ pokračoval Vukadinovič. „Slavia je velký klub s tradicí a pro každého hráče je ohromný sen hrát za takový tým," dodal srbský záložník.

Vukadin Vukadinovič se narodil 14. prosince 1990. Do Čech zamířil sbrský ofenzivní hráč v roce 2010 z Hajduku Bělehrad, když přestoupil do Sezimova Ústí, dnešního Táborska. V lednu 2012 se Vukadinović stěhoval na sever Čech do Jablonce, v lize zatím odehrál 10 zápasů a vstřelil jeden gól. S Jabloncem také v sezoně 2012/13 oslavil zisk domácího poháru.

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články