Informace pro fanoušky do Budějovic

V pátek 16. srpna pojede Slavia na venkovnímu zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Přečtěte si informace na utkání v Českých Budějovicích, v příštích dnech ještě budeme článek doplňovat o další informace, proto doporučujeme nadále sledovat tento článek!

Jedete-li na výjezd

  • Autem

Adresa stadionu je Střelecký ostrov 3, 370 21 České Budějovice. Pokud se na zápas chystáte autem, můžete auto zaparkovat buďto přímo u sektoru hostí, nebo u prodejen Lidlu a Billy. Upozorňujeme však, že parkoviště u Lidlu může být uzavřeno z důvodu rekonstrukce. Parkoviště naleznete na mapě níže.

  • Busem

Pokud se chystáte autobusem Odboru přátel nebo Fanklubu, budete vysazeni před zápasem i vyzvednuti po zápase přímo u stadionu. Během zápasu budou autobusy parkovat na parkovišti u Sportovní haly. Více informací o výjezdu autobusem naleznete na webových stránkách fanouškovských organizací.

  • Vlakem

Pakliže pojedete na výjezd vlakem, doporučujeme jet vlakem EX 1545 Jižní expres z Prahy ve 14:01, do Českých Budějovic přijede v 16:18. Zpátky jede poslední přímý vlak ve 20:55 EX 1546 Jižní expres a do Prahy dorazí ve 22:57. Jízdenky můžete zakoupit zde.

Vstupenky na zápas byly vyprodány

Lístky na zápas v Českých Budějovicích byly od pátku do pondělí v předprodeji pro členy Klubu Slavia na pokladnách v Edenu (otevírací dobu naleznete zde). Každý člen Klubu Slavia si mohl koupit až 2 vstupenky. Od úterý 11:00 byly vstupenky v prodeji pro permanentkáře, členy Odobru přátel a Fanklubu. Cena vstupenky byla 200 Kč a již jsou vyprodané. 

Přístup do sektorů Slavie

Pro fanoušky Slavie bude připraven sektor hostí, který má samostatný vstup (viz náhled níže). Vstup do sektoru hostů bude otevřen od 16:00, ve stejný čas se otevírá i celý stadion. Žádáme naše fanoušky, aby dorazili k sektoru včas, aby stihli projít přes bezpečnostní kontroly do hlediště ještě před začátkem utkání.

Bezpečnostní kontroly při vstupu

Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, alkoholických nápojů a nápojů ve skleněných a plastových lahvích, tyčí, sprejů a parfémů. Do sektoru nemusí být vpuštěni zjevně podnapilí fanoušci, kteří neprojdou namátkovou kontrolou na alkohol.

Vlajky je možné věšet v sektoru pouze na místech, kde vlajky nebudou překrývat reklamní bannery.

Během zápasu přímo sektoru hostí budou ve spolupráci s bezpečnostní agenturou domácího klubu působit rovněž slávističtí stevardi. Budou řádně označeni vestami s logem Slavie.

Organizované výjezdy fanoušků

Odbor přátel a Fanklub vypravují své autobusy, podívejte se na jejich stránky pro více informací. Tribuna Sever tentokrát výjezd nepořádá a doporučuje se dopravit po vlastní ose.

Sledujte aktuální informace

Pro další informace na zápas doporučujeme sledovat twitterový účet i facebookovou skupinu Slavia výjezdy!

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články