Kdy hraje Slavia? Na Slovácku v pátek, pohár v úterý

PRAHA – Slavia už zná termín pohárového semifinále. Plánujete si program na příští dny? Zahrňte do něj i zápasy sešívaných.
Červenobílí se už v pátek 21. dubna od 20:15 představí v rámci 25. ligového na Slovácku. Organizační informace k výjezdu si přečtěte zde.

Pokud neplánujete cestu do Uherského Hradiště, vyrazte o víkendu na tréninková hřiště do Edenu a podpořte kategorii U15, která bude bojovat se zahraničními konkurenty v rámci Slavia International Cupu.

V úterý 25. dubna se Slavia představí doma. Do Eden Arény přijede Zlín a oba týmy se od 18:30 utkají o finále MOL Cupu.

Velká slávistická party pak doprovodí zápas s Jabloncem, který se koná v neděli 30. dubna od 17:30. V rámci oslav toho, že jsou sešívaní v Edenu konečně doma, vás čeká bohatý doprovodný program. Informace o vstupenkách zde.

První květnový víkend pak čeká sešívané výjezd o dvě tramvajové stanice dál. V sobotu 6. května od 19:00 se totiž Slavia představí na hřišti Bohemians.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články