Květnový nábor dětí do slávistických školiček

V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Tradiční nábor do mládežnické akademie pro hráče a hráčky ve věku od šesti do třinácti let se bude konat, dle vládních opatření, nejdříve v září. Nyní bychom vás ale chtěli pozvat na nábor pro ty úplně nejmenší fotbalisty a fotbalistky, a to na nábor dětí do slávistických školiček a nejmladších kategorií. Nábor bude rozdělený do dvou dnů, abychom předešli případnému shlukování většího počtu osob na jednom místě.

Pro koho je nábor určen?

Nábor je určen pro holky a kluky, kteří se narodili v letech 2015, 2016 a 2017. Děti ročníku 2015 absolvují nábor do kategorie U7, ročníky 2016 a 2017 pak do U6 a slávistických školiček.

Kdy a kde se nábor uskuteční?

Nábor proběhne v tréninkovém centru mládeže v Horních Měcholupech (Hornoměcholupská 300, Praha 15, 109 00). Nábor se uskuteční 25. a 27. května. Své děti můžete přihlásit na vámi vybraný termín.

Co si s sebou přinést?

Sportovní oblečení (nejlépe už přijít převlečení), lahev s pitím viditelně podepsanou nebo označenou, vhodnou sportovní obuv.

Jak se na nábor přihlásit?

Pro lepší organizaci náboru do fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám nejpozději tři dny před náborem přijde potvrzovací email s informacemi ohledně průběhu a s aktuálními opatřeními.

S ohledem na co nejbezpečnější průběh celého náboru platí následující opatření

  • Vstup do areálu bude umožněn pouze účastníkovi náboru s doprovodem jedné osoby
  • Každé dítě bude mít vlastní označenou lahev na pití, kterou pozná (ideálně podepsanou nebo s vlastním obrázkem atp.)
  • Při pohybu v areálu (například při čekání na zápis) musí mít všichni nasazenou ochranu úst, nosu a dodržovat předepsané rozestupy dvou metrů
  • Pro přítomnost na náboru je nutné doložit jedno z následujících:

  • Certifikát o negativním antigenním testu, který není starší než 72 hodin
  • Certifikát o negativním PCR testu, který není starší než 7 dní
  • Potvrzení o prodělaném onemocnění SARS CoV-19, kdy od data pozitivního testu uběhlo více než 14 dní a méně než 90 dní
  • Vyplněné čestné prohlášení (pro dítě ke stažení ZDE, pro rodiče ke stažení ZDE)

Výše uvedená opatření se mohou do termínu náboru ještě změnit.

Aktuálně

Informace pro fanoušky na DERBY

včera
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

včera
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové ve volném prodeji

včera
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Další články