Nábor do Slávistické školičky

Ve středu 10. 4. od 17:30 proběhne v Horních Měcholupech nábor do Slávistické školičky. Přiveďte své děti do školičky a staňte se součástí červenobílé rodiny!

Nábor se týká ročníků narození 2013, 2014 a 2015. Tentokrát se bude nábor konat v tréninkovém centru v Horních Měcholupech, kde trénuje slávistická přípravka. Adresa hřiště je Hornoměcholupská 300, 109 00 Praha 15. 

O Slávistickou školičku je mezi rodiči velký zájem, v následujícím ročníku bude otevřena hned na několika místech v Praze (Braník, Březiněves, Háje, Horní Měcholupy, Eden, Nové Butovice, Psáry, Strašnice).

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 10. dubna své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Pro lepší přehlednost a urychlení procesů během náboru prosíme o registraci na nábor, registrační formulář najdete v dolní části této stránky. Registrace bude uzavřena 9. 4. ve 20:00.

Náboru se ale můžete samozřejmě účastnit i bez registrace, jen je třeba počítat s delším čekáním na zápis.

Těšíme se na vás ve středu 10. 4. od 17:30 v Horních Měcholupech!

2. dubna už proběhl nábor do mládežnické akademie určený pro kluky ročníku narození 2006–2012 a dívky narozené mezi lety 2004 a 2012. Na nábor dorazilo více než 130 dětí.

Fotogalerie

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články