Nábor do Slávistické školičky

Ve středu 10. 4. od 17:30 proběhne v Horních Měcholupech nábor do Slávistické školičky. Přiveďte své děti do školičky a staňte se součástí červenobílé rodiny!

Nábor se týká ročníků narození 2013, 2014 a 2015. Tentokrát se bude nábor konat v tréninkovém centru v Horních Měcholupech, kde trénuje slávistická přípravka. Adresa hřiště je Hornoměcholupská 300, 109 00 Praha 15. 

O Slávistickou školičku je mezi rodiči velký zájem, v následujícím ročníku bude otevřena hned na několika místech v Praze (Braník, Březiněves, Háje, Horní Měcholupy, Eden, Nové Butovice, Psáry, Strašnice).

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 10. dubna své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Pro lepší přehlednost a urychlení procesů během náboru prosíme o registraci na nábor, registrační formulář najdete v dolní části této stránky. Registrace bude uzavřena 9. 4. ve 20:00.

Náboru se ale můžete samozřejmě účastnit i bez registrace, jen je třeba počítat s delším čekáním na zápis.

Těšíme se na vás ve středu 10. 4. od 17:30 v Horních Měcholupech!

2. dubna už proběhl nábor do mládežnické akademie určený pro kluky ročníku narození 2006–2012 a dívky narozené mezi lety 2004 a 2012. Na nábor dorazilo více než 130 dětí.

Fotogalerie

Aktuálně

Legendární funkcionář Jiří Vrba slaví jubileum

dnes
Díky němu se z Dynama Praha stala opět SLAVIA. Legendární funkcionář Jiří Vrba dnes slaví významné životní jubileum. Je mu 90 let.

Slávistky hlásí první změny v týmu

včera
Po předčasném ukončení sezóny, kdy si slávistky zajistily první příčku v tabulce, přichází první změny v týmu. Hned šest hráček ve Slavii končí.

Dostal jsem šanci, teď je na mně pracovat co nejvíc

před 2 dny
Daniel Kosek si na hřišti Liberce odbyl svůj ligový debut za A-tým. Na hřišti strávil hodinu a se svým výkonem byl spokojený. „Jsem strašně rád za šanci. Mým cílem bylo co možná nejvíce pomoct týmu, nebát se hrát. Myslím si, že se to nakonec i vydařilo.“

Další články