Nábor do Slávistické školičky

Ve středu 10. 4. od 17:30 proběhne v Horních Měcholupech nábor do Slávistické školičky. Přiveďte své děti do školičky a staňte se součástí červenobílé rodiny!

Nábor se týká ročníků narození 2013, 2014 a 2015. Tentokrát se bude nábor konat v tréninkovém centru v Horních Měcholupech, kde trénuje slávistická přípravka. Adresa hřiště je Hornoměcholupská 300, 109 00 Praha 15. 

O Slávistickou školičku je mezi rodiči velký zájem, v následujícím ročníku bude otevřena hned na několika místech v Praze (Braník, Březiněves, Háje, Horní Měcholupy, Eden, Nové Butovice, Psáry, Strašnice).

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 10. dubna své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Pro lepší přehlednost a urychlení procesů během náboru prosíme o registraci na nábor, registrační formulář najdete v dolní části této stránky. Registrace bude uzavřena 9. 4. ve 20:00.

Náboru se ale můžete samozřejmě účastnit i bez registrace, jen je třeba počítat s delším čekáním na zápis.

Těšíme se na vás ve středu 10. 4. od 17:30 v Horních Měcholupech!

2. dubna už proběhl nábor do mládežnické akademie určený pro kluky ročníku narození 2006–2012 a dívky narozené mezi lety 2004 a 2012. Na nábor dorazilo více než 130 dětí.

Fotogalerie

Aktuálně

Vstupenky na Spartu jsou vyprodané

dnes
Vstupenky na nedělní zápas se Spartou jsou beznadějně vyprodané!

Je to snová sezona, hodnotí Souček

před 2 dny
Tomáš Souček byl v této sezoně jednou z ústředních postav zisku doublu. „Doufám, že to, co jsme tuhle sezonu dokázali, se zapíše do dějin," je si vědom úspěchu.

Všichni jsme šli za společným cílem

před 2 dny
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Další články