Nábor do Slávistické školičky

Ve středu 10. 4. od 17:30 proběhne v Horních Měcholupech nábor do Slávistické školičky. Přiveďte své děti do školičky a staňte se součástí červenobílé rodiny!

Nábor se týká ročníků narození 2013, 2014 a 2015. Tentokrát se bude nábor konat v tréninkovém centru v Horních Měcholupech, kde trénuje slávistická přípravka. Adresa hřiště je Hornoměcholupská 300, 109 00 Praha 15. 

O Slávistickou školičku je mezi rodiči velký zájem, v následujícím ročníku bude otevřena hned na několika místech v Praze (Braník, Březiněves, Háje, Horní Měcholupy, Eden, Nové Butovice, Psáry, Strašnice).

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 10. dubna své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Pro lepší přehlednost a urychlení procesů během náboru prosíme o registraci na nábor, registrační formulář najdete v dolní části této stránky. Registrace bude uzavřena 9. 4. ve 20:00.

Náboru se ale můžete samozřejmě účastnit i bez registrace, jen je třeba počítat s delším čekáním na zápis.

Těšíme se na vás ve středu 10. 4. od 17:30 v Horních Měcholupech!

2. dubna už proběhl nábor do mládežnické akademie určený pro kluky ročníku narození 2006–2012 a dívky narozené mezi lety 2004 a 2012. Na nábor dorazilo více než 130 dětí.

Fotogalerie

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články