Nábor do akademie v úterý 10. a ve středu 11. září

Tradiční nábor do Slávistické akademie se uskuteční v úterý 10.9. v Edenu. Nábor do Slávistických školiček pak o den později ve středu 11. 9. v Horních Měcholupech.

Přiveďte své děti na nábor do mládežnické akademie SK Slavia Praha!

Každý půlrok Slavia pořádá nábory do přípravek. Nábory poslední dobou nabývají dosti na popularitě, a proto je rok od roku větší účast. Na posledním náboru, který se konal v dubnu tohoto roku, přišlo na 150 dětí.

Tradiční slávistický nábor do přípravek se uskuteční pod dohledem kvalifikovaných mládežnických trenérů včetně šéftrenérů v úterý 10. 9. 2019 na umělé trávě v Edenu od 17:30.

Náboru se mohou zúčastnit kluci narození v letech 2007–2012 a holky 2005–2012.

Těšit se můžete i na hráče A-týmu, drobné slávistické dárečky a vstup 1+1 na domácí ligové utkání zdarma.

Více informací a registrační formulář naleznete na www.slavia.cz/nabor

Nábor do Slávistických školiček

Projekt Slávistických školiček ve spolupráci s partnerskými kluby probíhá druhým rokem. Projekt se rok od roku rozšiřuje, a proto letos můžeme nabídnout už několik lokalit ve kterých Slávistická školička funguje.

Více informací o Slávistických školičkách na slavia.cz/skolicka

Nábor do školiček se uskuteční ve středu od 17:00 v tréninkovém areálu mládeže v Horních Měcholupech (Hornoměcholupská 300, 109 00 Praha 15). Nábor je určen pro děti narozené v letech 2013 a mladší.

Těšit se můžete i na hráče A-týmu, drobné slávistické dárečky a vstup 1+1 na domácí ligové utkání zdarma.

Více informací a registrační formulář naleznete na slavia.cz/nabor

Partnerem náborů je Globus

Aktuálně

Koukal jsem na San Siro v televizi, teď jsem tu dal gól

včera
Peter Olayinka podtrhl svůj skvělý výkon gólem do sítě Interu, díky kterému si si sešívaní odváží z Milána bod. ​„Dát gól na San Siru je něco neuvěřitelného," radoval se po zápase.

Fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity

včera
​Ondřej Kolář Slavii několikrát v zápase významně svými zákroky podržel. „Kluci předvedli fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity," hodnotil po zápase.

Cítím velkou hrdost na tým, pyšnil se trenér

včera
I přes obdržený gól v nastavení, který rozhodl o remíze, se mohl Jindřich Trpišovský pyšnit výkonem svých svěřenců. „Cítím velkou hrdost. Podali jsme skvělý týmový výkon."

Další články