Nábor do akademie v úterý 10. a ve středu 11. září

Tradiční nábor do Slávistické akademie se uskuteční v úterý 10.9. v Edenu. Nábor do Slávistických školiček pak o den později ve středu 11. 9. v Horních Měcholupech.

Přiveďte své děti na nábor do mládežnické akademie SK Slavia Praha!

Každý půlrok Slavia pořádá nábory do přípravek. Nábory poslední dobou nabývají dosti na popularitě, a proto je rok od roku větší účast. Na posledním náboru, který se konal v dubnu tohoto roku, přišlo na 150 dětí.

Tradiční slávistický nábor do přípravek se uskuteční pod dohledem kvalifikovaných mládežnických trenérů včetně šéftrenérů v úterý 10. 9. 2019 na umělé trávě v Edenu od 17:30.

Náboru se mohou zúčastnit kluci narození v letech 2007–2012 a holky 2005–2012.

Těšit se můžete i na hráče A-týmu, drobné slávistické dárečky a vstup 1+1 na domácí ligové utkání zdarma.

Více informací a registrační formulář naleznete na www.slavia.cz/nabor

Nábor do Slávistických školiček

Projekt Slávistických školiček ve spolupráci s partnerskými kluby probíhá druhým rokem. Projekt se rok od roku rozšiřuje, a proto letos můžeme nabídnout už několik lokalit ve kterých Slávistická školička funguje.

Více informací o Slávistických školičkách na slavia.cz/skolicka

Nábor do školiček se uskuteční ve středu od 17:00 v tréninkovém areálu mládeže v Horních Měcholupech (Hornoměcholupská 300, 109 00 Praha 15). Nábor je určen pro děti narozené v letech 2013 a mladší.

Těšit se můžete i na hráče A-týmu, drobné slávistické dárečky a vstup 1+1 na domácí ligové utkání zdarma.

Více informací a registrační formulář naleznete na slavia.cz/nabor

Partnerem náborů je Globus

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články