Nezapomenutelný slávistický večer

Odvetné utkání osmifinále Evropské ligy proti Seville přineslo spoustu zvratů a hodně emocí - vše s dobrým koncem pro sešívané!

Fantastické utkání proti Seville, ve kterém si sešívaní zajistili postup do čtvrtifnále Evropské ligy gólem v poslední minutě prodloužení, zůstane v paměti slávistů ještě hodně dlouho. Pojďme si společně ve velké galerii plné radosti připomenout emoce, které nezapomenutelný úspěch provázely!

Fotogalerie

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články