ONLINE: Od 14:30 na Slovácku, v základu Oscar

V rámci 23. kola FORTUNA:LIGY čeká sešívané od 14:30 utkání na hřišti Slovácka. První soutěžní minuty za Slavii si odbude Oscar Dorley, který je v základní sestavě.

Na domácí vítězství proti Opavě se svěřenci Jindřicha Trpišovského pokusí navázat v Uherském Hradišti, kde je čeká od 14:30 souboj s domácím Slováckem. Trenérovi k dispozici není Petr Ševčík a Jan Bořil, který s týmem sice odcestoval, ale na poslední chvíli mu stejně jako Petru Ševčíkovi znemožnila start nemoc. Na levém kraji obrany jej nahradí Tomáš Holeš, kapitánskou pásku pak převezme Ondřej Kúdela. K utkání rovněž ještě není připraven Laco Takács, ačkoliv už se po zranění v průběhu týdne zapojil do tréninku s týmem.

Svůj soutěžní debut za Slavii si naopak po odpykání karetního trestu odbude Oscar Dorley, který je v základní sestavě. Po zranění je zpět i Júsuf Hilál, který je připraven na lavici náhradníků.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná ve 14:10.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Mohamed Tijani, Tomáš Holeš – David Zima – Lukáš Provod, Nicolae Stanciu, Oscar Dorley, Peter Olayinka – Petar Musa

Lavička: Přemysl Kovář, Stanislav Tecl, Patrik Hellebrand, Michal Frydrych, Ibrahim Traoré, Lukáš Masopust, Júsuf Hilál

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Uherském Hradišti, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Bylo v našich silách, abychom postoupili

dnes
„Měli jsme to všechno dobře rozehrané. Kdybychom tu penaltu neudělali, tak bychom asi postoupili,“ říká po středečním rozplynutí snu o Lize mistrů Lukáš Masopust.

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Další články