ONLINE: Od 16:30 v Opavě. V bráně nakonec Kovář

Sešívané čeká v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY od 16:30 zápas na hřišti Opavy. Utkání odvysílá O2 TV Sport.

Kvůli zdravotním problémům nemohl Jindřich Trpišovský při výběru sestavy spoléhat na Jakuba Hromadu, Ibrahima Traorého, Davida Hovorku. K dispozici mu nebyl také Jan Bořil. 

Při předzápasové rozcvičce postihly problémy se zády i Ondřeje Koláře, který měl utkání coby brankářská jednička tradičně odchytat. Zastoupit ho musel nakonec Přemysl Kovář.

Před Přemyslem Kovářem obrannou čtveřici tvoří Tomáš Holeš, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Na pozici obranného štítu se jako už tradičně postaví Tomáš Souček, nad ním pak bude operovat Nicolae Stanciu společně s Josefem Hušbauerem. Júsufa Hilála na hrotu podporují ze stran Peter Olayinka a Lukáš Masopust.

Sestava: Kovář – Holeš, Kúdela, Frydrych, Zelený – Souček – Masopust, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Júsuf
Náhradníci: Coufal, Tecl, van Buren, Baluta, Škoda, Ševčík

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje ve 16:10. Ti z vás, kteří O2 TV nemají, nemusí zoufat. Do 22. září totiž můžete sledovat sportovní pořady zcela zdarma. Návod, jak naladit sportovní přenosy, najdete zde: O2 TV Sport Pack zdarma

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

I tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

včera
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

V A-týmu pozitivní nález COVID-19, tým se vrací do ČR

před 2 dny
Testování na přítomnost COVID-19 mezi hráči a realizačním týmem v Rakousku odhalilo jeden pozitivní případ. Mužstvo se vrací do České republiky, hráč s pozitivním nálezem míří do karantény.

Informace k prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2020/21

před 2 dny
Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21 půjdou do prodeje pro všechny fanoušky, kteří byli držiteli permanentních vstupenek v předcházející sezoně.

Další články