ONLINE: Od 17:00 na hřišti Plzně

Ve 14. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané od 17:00 utkání na hřišti Plzně. Na

Bezpečí branky Ondřeje Koláře chrání obranná čtveřice Vladimír Coufal, David Hovorka, Ondřej Kúdela a Jan Bořil. Na pozici defenzivního štítu operuje s kapitánskou páskou Tomáš Souček. Josefa Hušbauera s Nicem Stanciem na středu podporují na kraji zálohy Petr Ševčík a Peter Olayinka. Na hrotu pak je od začátku utkání Stanislav Tecl.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček – Ševčík, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Tecl 
Náhradníci: Kovář, van Buren, Provod, Škoda, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Sinobo Stadium, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

GALERIE: Oslavy 20. titulu

před 2 dny
Slavia přidala druhou hvězdu za 20. domácí titul. Podívejte se, jak probíhaly oslavy na hřišti, v kabině i na dalších místech!

Ceny si velmi vážím, před pár lety bych tomu ani nevěřil

před 3 dny
Ondřej Kolář zakončil životní sezonu nejen obhajobou titulu, ale i výhrou v anketě LFA o hráče sezony. „Tohle ocenění mohla dostat velká spousta kvalitních hráčů. O to víc si ceny vážím,“ přijímal ocenění skromně.

Mistryně ligy zahájily letní přípravu

před 3 dny
Mistryně ligy vstupují dnes do přípravy na novou sezonu. Trenér Michal Kolomazník musí vyřešit personální změny, nejvíce bude patrná absence hvězdy Kateřiny Svitkové, která míří na vysněné zahraniční angažmá.

Další články