ONLINE: Od 18:30 přípravný zápas proti Austrii Vídeň

Slavii čeká třetí přípravné utkání letošní sezony. Tentokrát poměří své síly s Austrií Vídeň. Utkání můžete sledovat od 18:30 na Slavia TV.

Do hry proti Austrii Vídeň kvůli drobnému zdravotnímu problému stále nemůže zasáhnout Milan Škoda. Pro toto utkání jsou mimo i Tomáš Souček, Lukáš Masopust a Simon Deli.

Od úvodních minut třetího přípravného utkání sezony tak vyběhne na trávník obrana ve složení Tomáš Holeš, Michal Frydrych, David Hovorka a Jaroslav Zelený. Této čtveřici bude krýt záda mladý Jakub Markovič v brance. V roli defenzivních štítů se představí Jakub Hromada společně s Alexem Králem. Nad nimi budou operovat Mick van Buren, Josef Hušbauer a Peter Olayinka. Na hrot se pak postaví nová slávistická posila Júsuf Hilál.

Utkání můžete sledovat od 18:30 živě na Slavia TV.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Živý přenos utkání na Slavia TV:


Sestava: Markovič – Holeš, Frydrych, Hovorka, Zelený – Král, Hromada – van Buren, Hušbauer, Olayinka – Júsuf

Aktuálně

V sobotu od 19:30 doma proti Bohemians

dnes
Mezi oběma utkáními s Kluží odehrají sešívaní v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY v sobotu od 19:30 před sešívanými diváky vršovické derby proti Bohemians.

Vyjádření k dočasným opatřením na stadionu

dnes
Od sobotního zápasu s Bohemians platí několik nových pravidel na stadionu. Přečtěte si v článku podrobnosti.

B-tým hraje v sobotu v Domažlicích

včera
Ke třetímu duelu třetí nejvyšší české soutěže ČFL sk. A zamíří sešívaná rezerva na západ Čech, v Domažlicích se utká s tamní Jiskrou.

Další články