ONLINE: Od 18:45 v Izraeli proti Maccabi Haifa

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 třetí zápas skupiny Evropské konferenční ligy v Izraeli proti Maccabi Haifa. Jaká jedenáctka do utkání naskočí?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti duelu s Libercem v sestavě jen dvě změny. Ve středu obrany nastoupí místo Jakuba Hromady Aiham Ousou a místo Michaela Krmenčíka hraje Srdjan Plavšić. Na hrot útoku se přesunul Jan Kuchta, do středu útočné trojice Ivan Schranz a na pravé straně bude operovat Peter Olayinka.

Na lavičce je připravený osmnáctiletý obránce Kryštof Obadal, který si může připsat svůj první start za A-tým.

Kromě dlouhodobě zraněných Hovorky a Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Tomáš Holeš, Lukáš Masopust, Petr Ševčík, Jan Bořil, Ladislav Takács a Stanislav Tecl. 

Utkání začíná v 18:45 a v přímém přenosu ho odvysílá Sport 1.

Sestava: Kolář – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Traoré, Stanciu – Olayinka, Schranz, Plavšić – Kuchta
Lavička: Mandous, Sirotník, Samek, Ekpai, Krmenčík, Obadal, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici Sport 1, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O návratu jsem snil. Věřím, že Slavii mám co dát

dnes
Matěj Valenta v prvním rozhovoru po svém návratu do Slavie a podpisu čtyřleté smlouvy hovořil o 3,5 letech mimo červenobílý dres, zkušenostech, které za tu dobu nasbíral nasbíral, prvním tréninku i svých ambicích.

Do Slavie se vrací odchovanec Matěj Valenta

dnes
Do Slavie přichází dvaadvacetiletý záložník Matěj Valenta. Odchovanec sešívaných, který naposledy působil v Českých Budějovicích, v Edenu podepsal smlouvu do června 2026.

Mads Emil Madsen přestupuje do Aarhusu

včera
Dánský záložník Mads Emil Madsen opouští Slavii, jeho novým působištěm bude dánský Aarhus. Madsi, děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Další články