sparta>slavia

ONLINE: Od 18:45 v Izraeli proti Maccabi Haifa

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 třetí zápas skupiny Evropské konferenční ligy v Izraeli proti Maccabi Haifa. Jaká jedenáctka do utkání naskočí?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti duelu s Libercem v sestavě jen dvě změny. Ve středu obrany nastoupí místo Jakuba Hromady Aiham Ousou a místo Michaela Krmenčíka hraje Srdjan Plavšić. Na hrot útoku se přesunul Jan Kuchta, do středu útočné trojice Ivan Schranz a na pravé straně bude operovat Peter Olayinka.

Na lavičce je připravený osmnáctiletý obránce Kryštof Obadal, který si může připsat svůj první start za A-tým.

Kromě dlouhodobě zraněných Hovorky a Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Tomáš Holeš, Lukáš Masopust, Petr Ševčík, Jan Bořil, Ladislav Takács a Stanislav Tecl. 

Utkání začíná v 18:45 a v přímém přenosu ho odvysílá Sport 1.

Sestava: Kolář – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Traoré, Stanciu – Olayinka, Schranz, Plavšić – Kuchta
Lavička: Mandous, Sirotník, Samek, Ekpai, Krmenčík, Obadal, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici Sport 1, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články