Sešívaní zahájili pod novým trenérem zimní přípravu

PRAHA – Slávisté ve středu odpoledne zahájili zimní přípravu. Během ní se pod novým realizačním týmem v čele s trenérem Jindřichem Trpišovským vydají na dvě zahraniční soustředění.
Ve středu odpoledne slávisté zahájili zimní přípravu. Do ní už nenastoupila trojice Ruslan Rotaň, Halil Altintop a Dušan Švento, „Všichni tři mají svolení hledat si angažmá a jedná se o jejich konci v klubu,“ vysvětlil tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Naopak z hostování v Mladé Boleslavi se vrací
Ruslan Mingazov a do tréninku s A-týmem se zapojí hned čtveřice mladých hráčů. Vedle Pavla Buchy, který za A-tým nastoupil například v rumunské Craiovii, také Václav Pardubský a Vojtěch Mareš. Ti během podzimní části hostovali na Žižkově.

Dalším mladíkem v přípravě je Jan Vejvar a na soustředění ve Španělsku by měl áčko doplnit také teprve šestnáctiletý mládežnický reprezentační gólman Jakub Markovič.

Příprava v Praze bude probíhat velmi krátce. Ve středu absolvovali slávisté první společný trénink, během čtvrtka mají všichni hráči na programu fyzické a zátěžové testy a v pátek po tréninku sešívaní naberou směr Španělsko, kde je čeká desetidenní kondiční soustředění. Ještě před soustředěním tým doplní také Danny, Simon Deli a Michael Ngadeu.

Kádr Slavie pro začátek zimní přípravy 2018:

Brankáři:
Jan Laštůvka, Přemysl Kovář, Martin Otáhal (na soustředění doplní tým Jakub Markovič)

Obránci:
Jan Bořil, Michal Frydrych, Jakub Jugas, Simon Deli, Eduard Sobol, Jan Sýkora, Per-Egil Flo, Václav Pardubský, Vojtěch Mareš

Záložníci:
Pavel Bucha, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Josef Hušbauer, Jakub Hromada, Danny, Jaromír Zmrhal, Ruslan Mingazov, Jan Vejvar, Michael Ngadeu

Útočníci:
Muris Mešanovič, Mick van Buren, Milan Škoda, Tomáš Necid

Fotogalerie

Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlídky stadionu s legendou vyprodány!

včera
Aktualizace: Prohlídky stadionu a muzea Slavie s legendou jsou vyprodány. Na každou z pěti prohlídek se mohl přihlásit omezený počet zájemců. Brzy se mohou fanoušci těšit na další zajímavé akce, které pro ně připravujeme.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články