sparta>slavia

Slávistky na Bohemku zdarma, přijďte do Edenu s předstihem

PRAHA - Slavii čeká příští víkend vršovické derby s Bohemkou, zápas začíná v sobotu 4. dubna ve 20:15. Stejně jako v předchozím roce i tentokrát patří Eden na Velikonoce ženám. Všechny slávistky mají vstup na utkání zdarma.
Ženy si mohou svou volnou vstupenku vyzvednout kdykoli od zahájení prodeje, v den zápasu bude poté u každé pokladny vyčleněno jedno okénko pro její vyzvednutí. Vstupenky je také možné rezervovat přes internet (Ticketportal) a následně vyzvednout přímo na stadionu. Na pokladnách bude poté načtena sleva 100 %. Tyto rezervace je nutné vyzvednout v den zápasu nejpozději do 19:30.  Slevu nelze uplatnit prostřednictvím Hometicketu. Akce také neplatí pro VIP a pro sektor hostů.

V průběhu soboty si můžete své vstupenky zakoupit či vyzvednout na pokladnách v Edenu od 12:00. Vzhledem ke speciální akci pro ženy prosíme všechny fanoušky, aby dorazili na stadion s předstihem a nepřišli tak o začátek vršovického derby.

Vstupenky na sobotní duel jsou v cenové kategorii Z1. Cena jednorázových vstupenek začíná na 160 korunách, studenti, senioři nebo majitelé ZTP mohou využít zvýhodněné vstupné, stejně jako členové Fanklubu a Odboru přátel. Pro fanoušky s dětmi je k dispozici rovněž zvýhodněné rodinné vstupné do sektoru Rodiče a děti. Kompletní ceník vstupenek najdete zde.

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články