V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Fortuna fotbalová střelnice se před Edenem objevila několikrát už v minulé sezoně a pokaždé přilákala spoustu fanoušků. V sobotu se na našem stadionu objeví znovu. Zavítá totiž na pražské derby s Bohemians. A bude to určitě stát za to.

S předstihem si atrakci vyzkoušeli i sami hráči a vedlo se jim víc než skvěle. Tým ve složení Tomáš Souček, Vladimír Coufal, Petr Ševčík, Nicolae Stanciu a Přemysl Kovář se k výzvě postavil s vervou a na konečném výsledku se to bylo znát. Dorazil i natěšený Alex Král, ovšem ostatní slávisty zkusil zmást dresem se jmenovkou Davida Luize.

Sešívané nečekalo nic jednoduchého. V časovém intervalu jedné minuty museli do připravené klece nasázet co nejvíc branek. Tři tyče navíc střežil brankář Honza Bartulík a pálit se smělo pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu, jak to určují pravidla střelnice.

K trampolíně se postavil Přemysl Kovář a začal nadhazovat. Slávisté okamžitě pálili ostrými. Po půlminutě měli hráči na kontě krásných šest branek. Tím to však rozhodně neskončilo, ve zbytku času totiž přidali dalších osm tref. A to několik ran skončilo mimo nebo ztroskotalo na dobrém zákroku brankáře. Na konci si mohli Nico Stanciu a spol. ve vítězném kolečku pořádně zařvat, protože se 14 góly stanovili nový rekord soutěže. Vedli si jako králové, stejně jako na ligových hřištích v loňské sezoně.

„Myslím, že jsme si vedli docela dobře,“ řekl skromně Tomáš Souček. A zároveň pozval fanoušky na duel s Bohemkou.

Pokud si střelnici chcete taky vyzkoušet, určitě neváhejte. Bude připravena dvě hodiny před zápasem a v očekávání dalších skvělých výkonů. Stačí si vytvořit tým o dvou až deseti hráčích a dorazit si zastřílet. Už v sobotu od 17:30 před zápasem s Bohemians Praha 1905. Jestliže budete patřit mezi šťastlivce, kterým se povede mezi fanoušky vyhrát, dostanete možnost potěšit i další příznivce na tribunách.

O poločasové pauze totiž můžete střílet, tentokrát přímo na hrací ploše. Pokud překonáte slávistických 14 střel, může se dvě stě dalších příznivců z tribun těšit na dárek v podobě voucherů v hodnotě 500 Kč do našeho fanshopu. Navíc nejlepší střelec vítězného týmu získá na víkend auto od Emil Frey. No není to super? Tak přijďte fandit na stadion a udělat si hezký fotbalový podvečer!

Aktuálně

Hráči na hostování: Baluta s Hromadou slaví další výhru

dnes
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Výstava fotbalových kreseb v muzeu Slavie

včera
Ještě do neděle 1. března bude v prostorách slávistického muzea probíhat výstava fotbalových kreseb a karikatur známého kreslíře Milana Kounovského.

Doba hájení mi skončila

včera
Proti Bohemians se z křídla posunul na post defenzivního záložníka, nových výzev se ale nebojí. „Doba hájení už je za mnou, jsem tu půl roku a měl bych ukázat, proč ve Slavii jsem!“ hlásí Lukáš Provod.

Další články