Ve čtvrtek v Edenu Premier Cup

PRAHA/EDEN – O státním svátku dne 28. 9. se v Edenu odehraje šestý ročník turnaje Premier Cup. Turnaje čtyř týmů se letos zúčastní tři české a jeden slovenský celek. Pražská mužstva Slavii a Spartu doplní Zbrojovka Brno, ze Slovenska dorazí MŠK Žilina.
Pořadateli turnaje Premier Cup jsou SK Slavia Praha a Městská část Praha 10. Na turnaji se každý tým střetne s každým, všechny celky tedy odehrají tři zápasy. Utkání se hrají na celé hřiště v počtu 10+1. Hrací doba je 2x20 minut. Turnaj se bude hrát na přírodní trávě na tréninkovém hřišti v Edenu. V případě nepříznivého počasí se budou utkání hrát na umělé trávě. Stejně jako předešlé ročníky, také tento je určen pro hráče kategorie U13.

Slavia obhajuje loňské vítězství. Stejně jako loni vede tým U13 trenér Ondřej Jura spolu s asistenty Jakubem Glancem, Tomášem Wolfem a Tomáše Jarošem.

Přijďte si zpříjemnit sváteční den a zhlédnout konfrontaci nejlepších mládežnických týmů v Čechách a na Slovensku. 

Harmonogram zápasů:

10.00 SK Slavia Praha – MŠK Žilina
11.00 AC Sparta Praha – Zbrojovka Brno
12.00 SK Slavia Praha – Zbrojovka Brno
13.00 AC Sparta Praha – MŠK Žilina
14.00 MŠK Žilina – Zbrojovka Brno
15.00 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

včera
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

Další články