Vstupenky na Plzeň v prodeji: Ženy mají na velikonoce vstup zdarma

PRAHA/EDEN - Od středy 16. dubna máte možnost koupit si vstupenky na domácí zápas Slavie s Plzní, který se hraje na Velikonoční pondělí 21. dubna od 16:30 v Synot Tip Areně v Edenu.
Symbolicky na Velikonoce budou mít vstup zdarma všechny ženy. Slávistky si můžou vstupenku zdarma vyzvednout kdykoliv od zahájení prodeje na pokladnách. Před zápasem bude pro ženy u obou pokladen vyhrazeno speciální okénko, kde se budou vydávat vstupenky jen pro ně.

Prodej bude na pokladnách v Edenu i na internetu v síti Ticketportal zahájen ve středu 16. 4. 2014, otevírací doba pokladen:

Středa 16.4. 13:00 - 19:00
Čtvrtek 17.4. 12:30 - 17:00
Pátek 18.4. 9:00 - 16:00
Pondělí 21.4. 11:00 - zápas


Cena jednorázových vstupenek začíná na 160 korunách, studenti a osoby nad 60 let mohou využít slevu 20 %, členové Fanklubu a Odboru přátel 15 %. Pro fanoušky s dětmi je k dispozici rovněž zvýhodněné rodinné vstupné do sektoru Rodiče a děti. Kompletní ceník vstupenek najdete zde.

Slávistky si své vstupenky můžou rezervovat také přes internetovou síť Ticketportal. Při vyzvednutí rezervace na pokladnách v Edenu pak bude načtena sleva 100%. Vaši rezervovanou vstupenku si pak můžete vyzvednout až do 16:00 v den zápasu. Více informací najdete na stránkách Ticketportalu zde.

Akce neplatí pro VIP sektory a pro sektor hostů.

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články