​B-tým: Remíza v generálce s Táborskem | SK Slavia Praha

2:2
(1:1)
přát., 27. 7. 2021, Xaverov
SK Slavia Praha B - FC SILON Táborsko
Před prvním soutěžním zápasem remizovala slávistická rezerva 2:2 s Táborskem. Trefili se Zeronik a Štětka.

Do generálky před začátkem ČFL skupiny A, nevstoupili sešívaní dobře a už ve druhé minutě prohrávali.

V sedmnácté minutě ale přišla krásná vyrovnávací akce červenobílých. Douděra ze středu hřiště přenesl míč na křídlo Zeronikovi, který naběhl do vápna a vrátil míč na Douděru. Ten míč krásně posunul patou za sebe kde se na velkém vápně opět nacházel Zeronika, a ten nádhernou ránou srovnal stav utkání.

Navzdory náznakům šancí na obou stranách se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V 63. minutě šli sešívaní do vedení. Zeronik krásně vysunul nabíhajícího Štětku, který samostatný nájezd proměnil pohotovým obstřelem z hranice velkého vápna.

Vedení ale slávistům vydrželo jen dvě minuty, v 65. minutě Táborsko srovnalo. Remízový stav mohl trvat jen velmi krátce, protože už o minutu později zakončoval Zeronik po rychlém protiútoku jen těsně nad branku soupeře. Ke gólu a asistenci už další branku nepřidal.

Do konce utkání už branka nepadla, a tak se v posledním přípravném zápase před začátkem sezony museli slávisté smířit s remízou.

První kolo ČFL čeká slávistickou rezervu venku proti Admiře v neděli 1.8. od 10:15.