B-tým: Remízu 1:1 proti Přepeřím trefil Trédl | SK Slavia Praha

B-tým: Remízu 1:1 proti Přepeřím trefil Trédl

1:1
(0:1)
přát., 20. 1. 2023, Eden UMT
SK Slavia Praha B - FK Přepeře
V druhém zápase zimní přípravy slávistické rezervy přijely na novou umělou trávu v Edenu Přepeře. Utkání v chladném počasí skončilo remízou 1:1, na trefu Nováka odpověděl krátce po poločase Jan Trédl.

Slávisté do utkání vstoupili aktivně a od první minuty si začali vytvářet střelecké příležitost. Největší šanci první půle měl Erik Biegon, který ale tváří v tvář brankáři nedokázal dopravit míč do sítě. Aktivní slávisté si vytvořili několik šancí, kapitána Jakuba Kopáčka dvakrát vychytal brankář a Mohammed Alrashdi z přímého kopu těsně za vápnem trefil jen zeď. Těsně před poločasem sešívaní inkasovali, Novák natáhl zpoza vápna a brankář Adam Dvořák se marně natahoval po jeho ráně do levého horního rohu.

Do druhé půle šli slávisté téměř v kompletně obměněné sestavě, na hřišti zůstal jen Jan Trédl, který se hned ve 49. minutě mohl radovat z vyrovnání. Centr z pravé strany doplachtil k bránícímu hráči, který ho ale sklepl jen k nohám útočníka sešívaných, který propálil všechno, co mu stálo v cestě a srovnal na konečných 1:1. Další branky už navzdory dalším šancím slávistů nepadly. V 60. minutě do utkání zasáhl i devatenáctiletý křídelník z Demokratické republiky Kongo Isaac Tschibangu, který je v B-týmu na zkoušce.

Další přípravný zápas B-týmu je na programu 28. ledna od 14:00 v Táboře proti Táborsku.

1:1

SK Slavia Praha B

1. poločas: Dvořák - Bárta, Hunal, Konečný Pudil M. - Kopáček, Žitný, Alrashdi - Pudil A., Biegon, Trédl 2. poločas: Kolodziej - Hošek, Behenský, Nikl, Labík - Zachoval, Šubert, Planka - Beran, Osuagwu, Trédl (60. Tschibangu)