B-tým: Vysoká výhra nad Hostouní | SK Slavia Praha

4:0
(4:0)
6. kolo, 14. 9. 2019, Xaverov
SK Slavia Praha B - Sokol Hostouň
V dalším kole ČFl přivítala Slavia B na Xaverově Hostouň. Sešívaní o své výhře rozhodli už v prvním poločase.

Sešívaný B-tým šel brzy do vedení, už v 10. minutě se po přihrávce Imada Rondiće dostal do zakončení Tomáš Vincour a přesnou střelou otevřel skóre utkání! O minutu později to bylo už 2:0! Matěj Vít přihrával z levé strany, k míči se nakonec dostal Imad Rondić, který zvýšil vedení sešívaných.

Slávisté měli nadále více ze hry a ve 34. minutě se radovali potřetí. Daniel Kosek poslal zleva pěknou přihrávku před branku, kde se prosadil Martin Douděra. Pro sedmnáctiletého záložníka to byla třetí trefa ve čtvrtém soutěžním startu v ČFL.

Hosté se do mnoha zakončení nedostali, ve 36. minutě však po ztrátě Farida Nabiyeva pálil jeden z útočících hráčů, brankář Jan Sirotník byl ale připraven.

Další zásah mohl Martin Douděra přidat ve 38. minutě, kdy postupoval sám na brankáře, gólmana Hostouně ale nepřekonal. Nemuselo ho to ale mrzet, neboť míč se odrazil k Imadu Rondićovi, který jej z dálky uklidil do odkryté branky.

Do kabin se tak šlo za poločasového vedení Slavie B 4:0!

Ve druhé části jako první zahrozili hosté, na centr Petra Trappa ale útočník Hostouně jen těsně nedosáhl. V 65. minutě byl Imad Rondić blízko hattricku, pěkný centr do vápna poslal Michal Kubáň, útočník Slavie ale trefil břevno.

V 79. minutě trefili horní tyč také hosté, pěknou ranou se prezentoval Martin Vojtěšek.

B-tým tak po třech prohrách zabodoval naplno. Další utkání čeká béčko v neděli 22. 9. od 10:30, kdy bude soupeřem sešívaných Slavia Karlovy Vary. Někteří hráči z kádru B-týmu ale také nastoupí v úterním zápase mládežnické Ligy mistrů.