(1:1)
4. kolo, po 13.8.2018, Xaverov
Slavia - Příbram
Branky: 3. Nabiyev – 17. Jandera, 88. Antwi
V dalším kole Juniorské ligy se na Xaverově juniorka utíkala s Příbramí. Sešívaní sice od třetí minuty vedli, tři body si nakonec odvezli hosté.

Sešívaní šli do vedení už ve třetí minutě, kdy se do rychlého brejku dostal Farid Nabiyev, využil svou rychlost, obešel posledního obránce a s přehledem zakončil na přední tyč. Vyrovnáno bylo v 17. minutě, přízemní střelou srovnal skóre utkání na 1:1 hostující Jandera. Následně hlavičkoval Marek Kodr v dobré pozici mimo.

Druhý poločas příliš pohledných momentů nenabídl. O výsledku utkání rozhodla 88. minuta, kdy Luka Radotić vyběhl pro dlouhý míč, situaci ale nevyřešil úplně ideálně, míče se chopil Emmanuel Antwi a přesnou ranou rozhodl o výhře Příbrami v poměru 2:1.