U21: Tři body z Karviné | SK Slavia Praha

(2:1)
NAD5, 29. 4. 2019, Kovona
MFK Karviná - SK Slavia Praha
Další tři body do tabulky skupiny B nadstavbové části Juniorské ligy dovezla Slavia ze hřiště Karviné.

Slávisté vstoupili do zápasu aktivněji a hned ve 4. minutě šli do vedení, skóre utkání otevřel Farid Nabiyev. Domácí dokázali ale brzy vyrovnat, v osmé minutě se prosadil Petr Galuška.

V 17. minutě už domácí Karviná vedla, na 2:1 se trefil Vojtěch Vala. Ve zbytku poločasu pak diváci příliš nebezpečných situací neviděli a do kabin se tak šlo za vedení domácího celku v poměru 2:1.

První minuty druhé půle byla aktivnější Karviná, srovnání se ale dočkala Slavia! Na 2:2 se prosadil záložník Michal Vaněk. Červenobílí poté převzali otěže utkání a hnali se za třemi body. Rozhodující moment zápasu přišel v 76. minutě, kdy se prosadil opět Farid Nabiyev a svým gólem rozhodl o výhře 3:2!

Další zápas odehraje juniorka 6. 5. od 13:00, kdy na Xaverově přivítá Třinec.