Články

Hráči na hostování: Velký souhrn

včera
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Mám husí kůži. Všechno směřovalo do Edenu

včera
David Douděra po podpisu tříleté smlouvy hovořil v prvním rozhovoru o slávistických členech rodiny, svých ambicích, fantastické jarní části sezony i konkurenci, která na něj čeká.

Do Slavie přichází David Douděra

včera
Novou posilou Slavie je 23letý univerzál David Douděra, který naposledy působil v Mladé Boleslavi. Kometa jarní části sezony a autor deseti branek v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY podepsal v Edenu smlouvu do června 2025.

Reprezentace: Lingr na Ligu národů

včera
V nominaci národního týmu na zápasy Ligy národů je Ondřej Lingr. O postup na mistrovství Evropy do jednadvaceti let bude bojovat čtveřice slávistů.

116 nastřílených branek, v Edenu obvykle s nulou

před 2 dny
Stříbrná sezona 2021/22 je za námi. Jak si slávisté vedli v uplynulém ligovém ročníku pohledem statistik?

Nexen Tire výzva: V akci Fila, Jurásek a Hromada

před 3 dny
Nexen Tire, jeden z předních světových výrobců pneumatik, který se v září zařadil mezi klubové partnery, připravil pro trojici slávistů dovednostní soutěž Nexen Tire Skills Challenge. Jak si Daniel Fila, David Jurásek a Jakub Hromada vedli?

Bratři Pudilové: Společně za snem

21.05.2022
Sešívaná dvojčata Adam a Miloš Pudilovi zažívají skvělou sezonu. Po posledním domácím zápase Slavie U19, ve kterém se oba trefili, promluvili o svém posunu, zápasech za A-tým i plánech na společnou dovolenou.

​Petar Musa zůstává v Portugalsku

21.05.2022
Petar Musa, který na konci srpna zamířil ze Slavie do Boavisty, splnil klauzuli o deseti vstřelených brankách obsaženou ve smlouvě a původní hostování se tak změnilo v přestup.

Hráči na hostování: Dva body Juráska, Markovič s nulou

20.05.2022
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Momenty stříbrné sezony: Nahoru a dolů

20.05.2022
Ligový ročník 2021/22 došel svého konce, slávisté berou druhou příčku, jejich tříletá nadvláda nad tuzemským fotbalem skončila. Připomeňte si 15 důležitých momentů, které Slavii v sezoně potkaly. Ty hezké i méně radostné.

Ceny bych vyměnil za titul. V závěru jsem byl vyřízený

19.05.2022
Nejlepší hráč i záložník FORTUNA:LIGY za sezonu 2021/22 Tomáš Holeš byl hostem tiskové konference, kde odpovídal na dotazy novinářů. Řeč přišla na stříbrný ročník, pokaženou nadstavbu, plány do budoucna i náročný program s reprezentací.

Objev roku? Nečekal jsem to. Tlak je tu velký

18.05.2022
Před rokem hrál druhou nejvyšší soutěž v dresu Prostějova, po únorovém přesunu do Edenu se okamžitě zařadil do základní sestavy sešívaných. A po konci ročníku byl v anketě LFA vyhlášen Objevem roku. Seznamte se, David Jurásek.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

17.05.2022
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

17.05.2022
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Od příchodu do Slavie jsem se hodně posunul

16.05.2022
V domácí soutěži devět asistencí, tři branky. Alexander Bah navázal na loňský triumf Ondřeje Kúdely a v anketě LFA byl vyhlášen Obráncem sezony. V rozhovoru hovořil o skončeném ročníku i přízni slávistických fanoušků, kteří ho nepřestávají udivovat.
Další stránky
123456>>