Články

Kariérní milník a rekordy pro Ondřeje Koláře

dnes
Vítězné utkání v Mladé Boleslavi nepřineslo jen důležité tři body do tabulky. Do historie se zapsal i Ondřej Kolář, který zaznamenal významný kariérní milník a zaútočil na dávný rekord.

Kup si vstupenku a buď u toho!

dnes
Slavia spolu s Fortunou přináší projekt, díky kterému můžete být na tribuně alespoň symbolicky. Sešívané budou v ligovém boji podporovat obličeje fanoušků, které zaplní jižní tribunu!

Kluci předvedli skvělý herní i mentální výkon

včera
Sešívaní vstoupili do úvodního utkání restartované FORTUNA:LIGY vítězně a porazili Mladou Boleslav na jejím hřišti 1:0. „Viděl jsem na hřišti spoustu věcí z podzimu i minulé sezony,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Ukázali jsme, že jsme to stále my, umíme vyhrávat

včera
Tým podržel v klíčových okamžicích a mohl se tak na konci radovat z důležitých třech bodů. „Ukázali jsme sobě i všem ostatním, že jsme to stále my. Že stále víme, jak soupeře porážet,“ pyšnil se výkonem týmu Ondřej Kolář.

Na takovém výkonu můžeme stavět

včera
Proti Mladé Boleslavi nastoupil Tomáš Holeš na netradičním postu defenzivního záložníka. Obstál tam a navíc dobrým výkonem přispěl k výhře 1:0. „Myslím, že na tomto výkonu můžeme stavět,“ řekl po zápase.

Vítězný návrat do ligy!

včera
Utkáním v Mladé Boleslavi se sešívaní vrátili do ligové soutěže, díky trefě Petra Ševčíka Slavia zvítězila 1:0!

ONLINE: Od 20:00 návrat do ligy v Mladé Boleslavi

včera
V Mladé Boleslavi se v 20:00 sešívaní dočkají obnovy ligového ročníku v podobě zápasu 25. kola FORTUNA:LIGY.

Podpořte Slavii díky iniciativě #zasvujtym

před 2 dny
FORTUNA:LIGA je zpět! Jak to krásně zní! Složité období jsme společně přečkali a nyní se můžeme naplno radovat ze znovuzahájené sezony, Slavia bude opět hrát zápasy. Generální partner ligy, sázková kancelář Fortuna, se rozhodl pomoci všem klubům české první i druhé nejvyšší fotbalové soutěže a jen na vás nyní záleží, kolik svojí aktivitou vyberete peněz!

V úterý od 20:00 návrat ligy v Mladé Boleslavi

před 3 dny
Sešívané v úterý od 20:00 čeká v případě další negativní vlny testování návrat na ligové trávníky na hřišti Mladé Boleslavi.

Slávisté se vrací do tréninku

22.05.2020
V pátek absolvovali hráči A-týmu, členové realizačního týmu a zaměstnanci klubu druhý test na COVID-19. Všechny výsledky byly negativní, tým se tak s povolením Hygienické stanice hl. m. Prahy vrací do tréninku.

Chceme sezonu dohrát, situaci ale bereme vážně

20.05.2020
Předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík promluvil v České televizi o vyhlídkách na dohrání sezony ve světle zjištění jednoho nakaženého hráče, o končících smlouvách, finanční vitalitě klubu i chybějící podpoře fanoušků.

Po dohodě s hygienou klidový režim a další testy

19.05.2020
Během plošného testování hráčů, realizačního týmu a dalších pracovníků došlo k jednomu pozitivnímu testu na COVID 19. Celý klub čeká do čtvrtka klidový režim a následně další série testování.

Testy na koronavirus odhalily jeden pozitivní výsledek

19.05.2020
V pondělí proběhlo plošné testování hráčů a realizačního týmu Slavie na přítomnost koronaviru. Testy odhalily jednoho nakaženého.

Slavia zná termíny zápasů do konce základní části

14.05.2020
Sešívaní začnou restartovanou ligu v úterý 26. 5. v Mladé Boleslavi, první zápas doma odehrají v sobotu 30. 5.

B-tým čeká letní liga

13.05.2020
Slávistický B-tým odehraje do konce této sezony přátelská utkání v rámci letní ligy.
Další stránky
123456>>