Články

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Se třemi obdrženými brankami nejsme spokojeni

Ladislav Takács odehrál proti Českým Budějovicím druhý poločas proti Českým Budějovicím. Po konci zápasu litoval zejména obdržených branek.

S Budějovicemi nerozhodně 3:3

Ve druhém přípravném utkání roku 2020 Slavia ztratila v závěru zápasu vedení a s Dynamem České Budějovice remizovala 3:3.

ONLINE: Od 13: 30 proti Českým Budějovicím

Ve druhém přípravném utkání se sešívaní od 13:30 střetnou na Strahově v SK Dynamo České Budějovice.

Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc

před 2 dny
Diváci středečního přátelského zápasu Slavie proti Ústí nad Labem vybrali skvělých dvacet tisíc korun na podporu vážně nemocného Radima Nováka.

Autogramiáda přilákala stovky fanoušků

před 2 dny
Přátelská atmosféra, stovky natěšených fanoušků Slavie a kompletní A-tým. Takové bylo čtvrteční odpoledne ve Slavia Museum.

V sobotu od 13:30 proti Českým Budějovicím

před 2 dny
Druhé přípravné utkání letošní zimy čeká Slavii v sobotu od 13:30. Na Strahově se střetne s Českými Budějovicemi.

Trenéři dorostu hodnotí zimní přípravu

před 3 dny
Týmy dorostenecké kategorie U19, U17 a U16 absolvovali v lednu soustředění v Nymburce. Nyní pokračují v tréninku a chystají se na přípravná utkání. Jak zimní přípravu a očekávání do jara hodnotili trenéři?

Nebyl to dobrý výkon, mrzí trenéra

22.01.2020
Sešívaní v prvním přípravném utkání roku podlehli na Strahově Ústí těsně 0:1. „Ústí nás přečíslilo ve středu hřiště, s únavou si musíme poradit," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Prohra nás mrzí kvůli fanouškům, kteří dorazili

22.01.2020
Stanislav Tecl odehrál proti Ústí nad Labem druhý poločas, gólově se ale neprosadil. „Plán, aby si každý odehrál poločas, jsme splnili. Prohra nás ale hodně mrzí kvůli fanouškům," litoval po zápase.

První zápas roku přinesl prohru s Ústím

22.01.2020
První utkání roku 2020 sešívaní prohráli na Stadionu Evžena Rošického s druholigovým Ústím nad Labem. Severočechům podlehli 0:1.

Jan Sýkora se vrací na hostování do Jablonce

22.01.2020
Jan Sýkora se na jarní část sezony vrátí do Jablonce, kde bude do konce sezony hostovat.

ONLINE: Od 13:30 proti Ústí nad Labem

22.01.2020
V prvním přípravném utkání roku 2020 se Slavia od 13:30 střetne na Strahově s FK Ústí nad Labem.

Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi

20.01.2020
Ve středu odpoledne odehrají slávisté přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Oba týmy podpoří v rámci zápasu vážně nemocného Radima Nováka, bývalého brankáře Severočechů.

Rondić odchází do Liberce, Vantruba míří do Příbrami

17.01.2020
Dvacetiletý útočník B-týmu sešívaných Imad Rondić opouští Slavii a přestupuje do severočeského Liberce. Brankář Martin Vantruba by měl na jaře hostovat v Příbrami.