Články

Pomohli nám střídající hráči. Výhra má obrovskou cenu

Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězném zápase v Liberci (1:0) o důležitém kroku k titulu, návratu Ondřeje Kúdely, přínosu střídajících hráčů i náročném terénu.

Dělám maximum! Jsem šťastný, že sbíráme body

Taras Kačaraba se po zimním příchodu postupně zapracovává do sestavy a v Liberci pomohl jistým výkonem k čistému kontu. ​„Jsem hodně šťastný, že mám šanci hrát," říká stoper Slavie.

Do Liberce se rád vracím. Zvládli jsme to silou vůle

Jan Kuchta z pozice střídajícího hráče oživil útok a po zákroku na něj rozhodčí odpískal pokutový kop, kterým Ondřej Kúdela vystřelil sešívaným cennou výhru nad Libercem.

Výhra v Liberci! Z penalty rozhodl Kúdela

Sešívaní ve 27. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v pozměněné sestavě na půdě Liberce 1:0. O zisku tří bodů rozhodl proměněným pokutovým kopem šest minut před koncem Ondřej Kúdela.

ONLINE: Od 16:00 venku proti Liberci

Slavia hraje v neděli od 16:00 venkovní ligové utkání proti Slovanu Liberec.

V neděli od 16:00 venku proti Liberci

před 2 dny
Po vyřazení z Evropské ligy se vrací slávisté na trávníky FORTUNA:LIGY, kde je v rámci 27. kola čeká zápas na půdě Slovanu Liberec.

Sešívaná cesta Evropou: Od zklamání mezi nejlepších osm týmů

před 3 dny
Slávisté v Evropské lize skončili po dvou letech znovu ve čtvrtfinále. Po vyřazení s Arsenalem se ohlédneme za letošním tažením Evropou.

Měli jsme prázdnou nádrž. Arsenal postoupil zaslouženě

před 3 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vyřazení s Arsenalem o nepovedeném prvním poločase, únavě, progresu týmu a chybějících fanoušcích.

​Došli jsme strašně daleko. Arsenal je velký tým

před 3 dny
Ondřej Kolář mluvil po porážce od Arsenalu o inkasovaných gólech, svém plánu před penaltou i skvělém tažení letošním ročníkem Evropské ligy.

Konec je hořký, nemáme se ale za co stydět

15.04.2021
Tomáš Holeš nastoupil i v druhém zápase čtvrtfinále na pozici stopera. „Rozhodla kvalita Arsenalu. Hosty jsme pouštěli do situací, ve kterých jsou silní. Když se za Evropou ale ohlédneme, tak se nemáme za co stydět," hodnotil po utkání.

Bolí to hodně, ale budeme na to vzpomínat

15.04.2021
Sešívaní podlehli ve čtvrtfinále Evropské ligy Arsenalu 0:4 a v soutěži skončili. Utkání hodnotil záložník Lukáš Provod.

Konec v Evropské lize, slávisté nestačili na Arsenal

15.04.2021
Slávisté po úvodní remíze 1:1 v odvetném utkání čtvrtfinále Evropské ligy prohráli v Edenu s Arsenalem 0:4 a mezi nejlepší čtyřku pohárové soutěže se neprobili. O osudu utkání rozhodla pasáž mezi 18. a 24. minutou, ve které svěřenci Jindřicha Trpišovského inkasovali tři góly.

ONLINE: Od 21:00 odveta s Arsenalem

15.04.2021
Slavia hraje ve čtvrtek od 21:00 odvetu čtvrtfinále Evropské ligy s londýnským Arsenalem. Jakou sestavu vybral Jindřich Trpišovský?

Ve čtvrtek od 21:00 odveta čtvrtfinále UEL proti Arsenalu

15.04.2021
Sešívané čeká odveta čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu. Po remíze 1:1 v Londýně se o postupujícím do nejlepší čtyřky rozhodne ve čtvrtek od 21:00 v Edenu.

Historie nás motivuje. Jdeme si za svým snem

14.04.2021
Kapitán sešívaných Jan Bořil na tiskové konferenci před čtvrtečním odvetným utkáním s Arsenalem hovořil o prvním souboji, možnosti vyrovnat slávistické semifinále Poháru UEFA z roku 1996, nabitém programu i možných penaltách.