Články

Od začátku jsme byli lepším týmem

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

před 2 dny
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

před 2 dny
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.

Druhá půle rozhodla o výhře v Budějovicích

před 2 dny
Stanciu, Olayinka a Škoda zařídili ve druhé půli výhru 3:0 na půdě Českých Budějovic.

ONLINE: Od 18:00 v Českých Budějovicích

před 2 dny
Od 18:00 odehrají sešívaní v rámci 6. kola FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích. Utkáním můžete sledovat na Radiu Slavia nebo na ČT Sport.

V pátek od 18:00 v Českých Budějovicích

před 3 dny
V pátek od 18:00 čeká sešívané v Českých Budějovicích utkání 6. kola FORTUNA:LIGY. Trenér Jindřich Trpišovský ani záložník Alex Král neočekávají rozhodně lehké utkání.

Kluž, město fotbalu

14.08.2019
Soupeřem Slavie v play-off Ligy mistrů bude rumunský klub CFR 1907 Kluž. V kulturním centru Sedmihradska ale sídlí hned dva velké fotbalové kluby, mimo CFR i méně úspěšná Universitatea.

TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 6. dílu a společná beseda!

14.08.2019
TOTÁLN! SEZONA je zpět, tentokrát s 6. dílem „FINÁLE!!!". Nepropásněte čtvrteční exkluzivní předpremiéru ve Slavia Museum. To své brány otevírá v 17:30, promítání pak začíná v 18:00.

Petr Ševčík prvním králem asistencí v sezoně

14.08.2019
Prvním Přihraj:Králem asistencí nové ligové sezony se stal záložník Slavie Petr Ševčík.

Představení města: Kluž

14.08.2019
Pokud jste se těšili na výlet do Glasgow, na jeho historické centrum a místní pivo, nesmutněte. Kluž představuje turisticky obdobně zajímavou alternativu.

V play-off Ligy mistrů proti Kluži

14.08.2019
Soupeřem Slavie ve čtvrtém předkole Ligy mistrů se stala rumunská Kluž, která ve třetím předkole soutěže vyřadila favorizovaný Celtic Glasgow.

Hráči na hostování: Alvir má první gól, trefili se i Sýkora s Matouškem

13.08.2019
Jak se o uplynulém víkendu dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Vstupenky na Bohemians v předprodeji

13.08.2019
Probíhá předprodej na domácí zápas s Bohemians 1905 pro permanenktáře a členy Odboru přátel a Fanklubu, který se hraje 24. srpna od 19:30. Další info čtěte v článku.

Slavia získala talentovaného Oscara

11.08.2019
Jednadvacetiletý liberijský záložník Oscar Dorley podepsal se Slavií čtyřletou smlouvu. Podzimní část FORTUNA:LIGY ale ještě stráví na hostování v dresu Liberce.

Velmi náročný zápas, Liberec nám ho znepříjemnil

10.08.2019
​Celek Jindřicha Trpišovského si připsal další cenné vítězství, tentokrát proti neoblíbenému Liberci. „Bylo to náročné až do konce. Liberec na tom byl běžecky velmi dobře," hodnotil po zápase.