Články

Generálka s Baníkem na O2 TV

dnes
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

Výborná příprava. Plavšić patřil mezi top tři hráče

před 3 dny
Portugalské soustředění je u konce. Hlavní trenér Jindřich Trpišovský po konci třetího tréninkového zápasu hodnotil jeho průběh, náročnost třítýdenní přípravy i výkony jednotlivců.

Tréninkové utkání rozhodl vítězným gólem Krmenčík

před 3 dny
Slávisté uzavřeli dlouhé zimní soustředění v Portugalsku posledním vzájemným utkáním. Gólově se prosadili Masopust, Krmenčík a Bah za červenobílý tým, za modré otevřel skóre zápasu Oscar. Schranz a Tecl neproměnili penalty.

​O podzimu, Plavšićovi i marném boji o MS

22.01.2022
Během pěti měsíců odehrál 34 utkání. Extrémní nálož, kterou na sobě Nicolae Stanciu pořád cítí. Dlouhý kemp v Portugalsku přesto vítá.

Hrát ve Slavii byl můj sen. Tvrdá práce se vyplatila

21.01.2022
Yira Sor v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Edenu hovořil o svých ambicích, důvodech, proč si vybral Slavii, i inspiraci krajanem a mentorem Peterem Olayinkou.

Yira Sor novou posilou Slavie!

21.01.2022
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

20.01.2022
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

​Únor bude hodně ostrý. Vítání nováčků jsem si užil

20.01.2022
​Aleš Mandous se v Portugalsku ohlédl za výjimečným podzimem v jeho podání, soutěživostí, která pohání brankářský tým Slavie, vítání nováčků i svých osobních cílech do jarní části sezony.

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

19.01.2022
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

18.01.2022
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Tréninkový zápas v Algarve vyhráli modří

15.01.2022
Slávisté v sobotu odehráli na soustředění v portugalském Algarve mezi sebou tréninkový zápas. Utkání hrané na 2x45 minut skončilo výhrou „modrého“ týmu 3:1.

Únava je vidět. Baha zapojíme co nejdřív

15.01.2022
Přípravné zápasy v Portugalsku byly zrušeny, slávisté proto v sobotu odehráli tréninkový zápas mezi sebou. Úroveň utkání i dosavadní průběh kempu hodnotil hlavní trenér Jindřich Trpišovský.

Tecl je super. Chci ukázat, že jsem týmový hráč

15.01.2022
Se Slavií v portugalském Algarve polyká tréninkové objemy i nejlepší střelec FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Denis Alijagič. „Rvu se o místo. A fén už jsem taky dostal,“ vypráví s úsměvem osmnáctiletý útočník.

Vybral jsem si všechno špatné. Teď musím makat

14.01.2022
Ondřej Kolář se v Algarve ohlédnul za podzimní částí sezony, smolnými góly, které inkasoval proti Teplicím i Ferencvárosi, výkony Aleše Mandouse i svém zdravotním stavu.

Spokojenost! Talovjerov? Hráč přesně pro nás

13.01.2022
Asistent hlavního trenéra Zdeněk Houštecký zbilancoval první týden portugalského soustředění a promluvil také o návratu opor i nových tvářích v kádru.
Další stránky
123456>>