Podpořte Slavii na Vysočině! Info pro fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Podpořte Slavii na Vysočině! Info pro fanoušky

PRAHA/EDEN - V sobotu odpoledne se Slavia představí v Jihlavě proti místní Vysočině. Dokáží sešívaní vyhrát a zvednout si sebevědomí po neúspěšné sérii? Pojeďte se osobně přesvědčit!
Slavia bude na Vysočině potřebovat vaši podporu. Výkop utkání je v sobotu 4. října v 17 hodin, pokladny a stadion se otevírají v 15:30. Sektor pro hostující fanoušky se nachází na nekryté tribuně naproti nové tribuně a je přístupný vchodem č. 5 ("z parku"). Kapacita sektoru je 200 míst.

Cena vstupenek je 150 korun, k dispozici jsou jak online v síti Ticketportal, tak před zápasem na pokladně u sektoru hostů. Sektor hostů nedisponuje vlastním parkovištěm, pro případné parkování je tak nutné najít místo v okolí stadionu.

Pořadatel zápasu upozorňuje na bezpečnostní prohlídky před vstupem na stadion, zaměřené primárně na vnášení alkoholu nebo pyrotechniky. U vstupu budou probíhat namátkové kontroly a na stadion nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu. Stejně jako na dalších stadionech i v Jihlavě platí zákaz používání pyrotechniky.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články