Podpořte Slavii na Vysočině! Info pro fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Podpořte Slavii na Vysočině! Info pro fanoušky

PRAHA/EDEN - V sobotu odpoledne se Slavia představí v Jihlavě proti místní Vysočině. Dokáží sešívaní vyhrát a zvednout si sebevědomí po neúspěšné sérii? Pojeďte se osobně přesvědčit!
Slavia bude na Vysočině potřebovat vaši podporu. Výkop utkání je v sobotu 4. října v 17 hodin, pokladny a stadion se otevírají v 15:30. Sektor pro hostující fanoušky se nachází na nekryté tribuně naproti nové tribuně a je přístupný vchodem č. 5 ("z parku"). Kapacita sektoru je 200 míst.

Cena vstupenek je 150 korun, k dispozici jsou jak online v síti Ticketportal, tak před zápasem na pokladně u sektoru hostů. Sektor hostů nedisponuje vlastním parkovištěm, pro případné parkování je tak nutné najít místo v okolí stadionu.

Pořadatel zápasu upozorňuje na bezpečnostní prohlídky před vstupem na stadion, zaměřené primárně na vnášení alkoholu nebo pyrotechniky. U vstupu budou probíhat namátkové kontroly a na stadion nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu. Stejně jako na dalších stadionech i v Jihlavě platí zákaz používání pyrotechniky.

Aktuálně

ONLINE: Od 17:00 první kolo na Slovácku

21. 7. 2024
Slávisté se v prvním kole Change Ligy představí na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. V jaké sestavě odstartují sešívaní nový ročník?

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články