Podpořte Slavii na Vysočině! Info pro fanoušky | SK Slavia Praha
Více

Podpořte Slavii na Vysočině! Info pro fanoušky

PRAHA/EDEN - V sobotu odpoledne se Slavia představí v Jihlavě proti místní Vysočině. Dokáží sešívaní vyhrát a zvednout si sebevědomí po neúspěšné sérii? Pojeďte se osobně přesvědčit!
Slavia bude na Vysočině potřebovat vaši podporu. Výkop utkání je v sobotu 4. října v 17 hodin, pokladny a stadion se otevírají v 15:30. Sektor pro hostující fanoušky se nachází na nekryté tribuně naproti nové tribuně a je přístupný vchodem č. 5 ("z parku"). Kapacita sektoru je 200 míst.

Cena vstupenek je 150 korun, k dispozici jsou jak online v síti Ticketportal, tak před zápasem na pokladně u sektoru hostů. Sektor hostů nedisponuje vlastním parkovištěm, pro případné parkování je tak nutné najít místo v okolí stadionu.

Pořadatel zápasu upozorňuje na bezpečnostní prohlídky před vstupem na stadion, zaměřené primárně na vnášení alkoholu nebo pyrotechniky. U vstupu budou probíhat namátkové kontroly a na stadion nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu. Stejně jako na dalších stadionech i v Jihlavě platí zákaz používání pyrotechniky.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články