ONLINE: V Jihlavě v základu Balaj, Boudjemaa a Prošek | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: V Jihlavě v základu Balaj, Boudjemaa a Prošek

JIHLAVA/MĚSTSKÝ STADION - Slavia hraje od 17 hodin na půdě Vysočiny Jihlava. Oproti derby startují v základu Balaj, Boudjemaa nebo Prošek.
Na poslední chvíli se trenér Beránek musí obejít bez Milana Škody, kterého nepustí na trávník zraněné tříslo, a Martina Latky, který nemůže nastoupit kvůli poraněnému stehennímu svalu. Na hrotu útoku se tak představí Bekim Balaj, pod ním trojice Prošek, Boudjemaa, Černý, v obraně Dobrotka, Kodr, Bílek a Juhar.

Kapitánskou pásku navlékne Jiří Bílek, premiéru v základu áčka v letošním ligovém ročníku si připíše Václav Prošek.

Slavia nastoupí v této sestavě: Hrubeš - Dobrotka, Kodr, Bílek (C), Juhar - Baéz, Zmrhal - Prošek, Boudjemaa, Černý - Balaj.
Náhradníci: Rakovan - Nitrianský, Gecov, Diop, Vukadinovič, Petr, Piták.


Aktuálně

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Další články