Podali jsme slabý výkon, mrzelo trenéra | SK Slavia Praha
Více

Podali jsme slabý výkon, mrzelo trenéra

BRNO - Miroslav Beránek přišel v zápase se Zbrojovkou nejen o tři body, ale také o klíčového hráče sešívaných. Zraněný Škoda střídal už po necelé půlhodině. „Nechci se na to vymlouvat, náš výkon byl slabý v ofenzivě i defenzivě,“ uznal po utkání.
Trenéru Miroslavu Beránkovi se utkání nehodnotilo lehce. „V první půli byla hra plná osobních soubojů, z naší strany docházelo ke spoustě nepřesností. Šanci jsme ale neviděli ani na jedné straně. O poločase jsme si něco řekli, po prvním obdrženém gólu jsme se ovšem zhroutili. Nevyhrávali souboje, ztráceli jsme lehké přihrávky. Domácí to naopak nakoplo,“ poukázal na důležitý zlom v zápase.

V průběhu zápasu se pokoušel nepříznivý stav pro sešívané zvrátit. „ Chtěli jsme s hrou něco udělat střídáním, to se nám ale nepodařilo. Výsledek 3:0 hovoří sám za sebe, domácí vyhráli zasloužené, gratuluji,“ uznal výkon soupeře trenér.
 
Slavia musela navíc nuceně střídat už po necelé půlhodině hry. „Milan Škoda dostal ránu po odehrání míče a má krevní výron v patě. Jak to bude dál, se uvidí zítra po vyšetření,“ dodal ke stavu svého útočníka Beránek.

Na jeho absenci se ale vymlouvat nechtěl. „Je to náš klíčový hráč a vliv to určitě mělo, nicméně se na to určitě nechci vymlouvat. Dnešní výkon byl slabý jak v defenzivě tak ofenzivě. Jedinou šanci měl Piták a to je zkrátka málo,“ říká na závěr svého hodnocení kouč sešívaných.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články