Jak jste si užili slávistickou neděli? | SK Slavia Praha
Více

Jak jste si užili slávistickou neděli?

PRAHA – Skvělou neděli má za sebou slávistická veřejnost. Výborný doprovodný program vyvrcholil samotným derby pražšých “S“, které navíc sešívaní zcela zaslouženě vyhráli!
Užili jste si neděli? Líbil se vám program ve fanzoně, kde jste se mimo jiné mohli setkat s legendami ze sezony 1995/96? A jak jste prožívali samotný zápas a následné vítězné oslavy?

Pošlete nám svůj fotku nebo postřeh, jak jste si neděli užili, ať už fanzonu nebo program na stadionu. Můžete využít emailovou adresu slavia@slavia.cz, Facebook, Twitter nebo Instagram!

Na sociálních sítích využívejte hashtag #fanzonaderby v případě příspěvku k fanzoně či #284derby k samotnému zápasu. V případě mailu napište předmět "neděle". Ukažte, jak jste fandili během zápasu, nebo jak jste si užívali program či setkání s hráči ze sezony 1995/96, a dostaňte se až do zápasového magazínu Poločas na Duklu!

Podívejte se, jaká panovala ve fanzoně atmosféra:

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články