Byli jsme silní v hlavě, proto postupujeme | SK Slavia Praha
Více

Byli jsme silní v hlavě, proto postupujeme

Zavěsil se do vzduchu a hlavičkou na přední tyč překonal brankáře Rangers McGregora. Trefa Petera Olayinky ze 14. minuty se později ukázala jako postupová.

Právě jste se probili do čtvrtfinále Evropské ligy, co na to říkáte?
„Je to výborné, věřil jsem, že je v našich silách postoupit do čtvrtfinále. Je to velmi vzrušující.“

Napsal jste skvělý příběh, byl jste zraněný, nevědělo se, zda budete moci nastoupit. A nakonec jste vstřelil vítězný gól. Jak jste ho viděl?
„Všechno se seběhlo strašně rychle, jsem z toho hodně nadšený. Bylo úžasné vstřelit úvodní gól, navíc tak důležitý. Pomohlo nám to a namotivovalo nás to.“

Rangers inkasovali dvě červené karty, hráli hodně agresivně, souhlasíte?
„Ano, viděli jste, co se stalo Kolimu. Byl to hodně tvrdý zákrok. A druhá žlutá karta pro Baloguna byla také zasloužená. Byl to tvrdý zápas, tempo bylo velmi vysoké, byl to těžký duel. Ale rozhodčí rozhodli správně.“

Díky čemu jste Rangers dokázali vyřadit?
„Byli jsme fyzicky dobře připravení, stejně tak jsme byli silní v hlavě. Všichni jsme byli odhodlaní bojovat. Díky tomu jsme vyhráli.“

Máte nějaké preference skrz čtvrtfinálový los, jakého soupeře byste si přál?
„Nevím, uvidíme, jak to dopadne.“

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články