Preview: Trpišovský a Holeš před Slováckem | SK Slavia Praha
Více

Preview: Trpišovský a Holeš před Slováckem

​Eden v neděli uvidí velký souboj prvního týmu tabulky se čtvrtým. Před utkáním proti Slovácku promluvil trenér Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš, který odpovídal na dotazy fanoušků.

Slávisté přivítají Slovácko, které z pěti posledních ligových střetnutí hned čtyřikrát zvítězilo. Naposledy tým z Uherského Hradiště přehrál Plzeň.

„Co tam je trenér Svědík, tak jim zápasy proti týmům ze špičky vyhovují. Víme, že jsme tam na podzim hráli 1:1, bývá to velká válka o body. Proti Plzni předvedli vyzrálý výkon a zaslouženě zvítězili,“ hodnotí sílu soupeře trenér Jindřich Trpišovský.

Součástí příprav na nedělní duel byl i detailní rozbor nepovedeného utkání v Teplicích.

„Byli jsme nespokojení s projevem týmu, ukázali jsme tam naší špatnou tvář. Nejde o výsledek, ale o přístup k zápasu, emoční a soubojovou stránku zápasu,“ vrací se k remíze 1:1 Trpišovský.

Na Stínadlech po pěti měsících a deseti dnech zasáhl do utkání Tomáš Holeš. Reprezentačního záložníka se ptali fanoušci Slavie na sociálních sítích.

„Cítím se dobře, už mě ta noha přestala bolet. Snažím se pracovat na kondici, abych pak zvládl odehrát celý zápas,“ odpovídal na otázku ohledně svého stavu navrátilec Tomáš Holeš. Další odpovědi na otázky fanoušků najdete ve videu.

Jindřich Trpišovský promluvil před nedělním soubojem i o zdravotním stavu kádru. Kabinou sešívaných se v minulém týdnu prohnala viróza.

„Ondra Lingr ani Petr Ševčík ještě netrénují s týmem. Jsou hodně oslabení, měli těžký průběh. Zatím trénují individuálně. U Oscara to byla tržná rána na místě, kde je to cítit při kopání. Má sice menší úlevy, ale už trénuje s týmem,“ těší trenéra Slavie návrat opory.

Šéf sešívané střídačky věří, že proti Slovácku poženou jeho svěřence do boje vyprodané ochozy.

„Mrzí nás výsledek z Teplic. Chtěli bychom pozvat všechny lidi, věříme, že bude lepší počasí, trávník vypadá skvěle. Chceme ukázat pravou tvář Slavie,“ burcuje hlavní trenér červenobílých.

Zápas proti Slovácku začíná v Edenu v neděli v 15:00, přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport. Další informace nejen o koupi vstupenek naleznete na našich klubových kanálech. Slávisti, přijďte nás podpořit!

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články