MATCHDAY. Za kulisy cenného skalpu Slovácka | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy cenného skalpu Slovácka

Slávisté jako první tým v jarní části sezony pokořili obranu Slovácka, výhru 2:0 zařídil Peter Olayinka. V pátém dílu nového formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS uvidíte, jak v Edenu v neděli atraktivní duel probíhal.

Těšit se můžete na exkluzivní rozhovor s Christosem Zafeirisem, který svou premiéru v základní sestavě okořenil přihrávkou na vítězný gól, nádavkem byl vyhlášen mužem zápasu.

Jaká byla nálady v kabině po remíze v Teplicích?
Jak hodnotil první kompletní porci minut v červenobílém dresu?
A co říkal na atmosféru a fanoušky?
To vše norská zimní posila pro MATCHDAY zodpověděla.

O dojmy se po konci střetnutí podělil i uzdravený Oscar a stejně tak Peter Olayinka, který skóroval v obou poločasech.

Vítěznému šlágru přihlížela i vzácná návštěva, čestní hosté z řad Hasičského záchranného sboru ČR, jejich speciální jednotky USAR, která pomáhala při ničivém zemětřesení v Turecku, a turecký velvyslanec v ČR. Uvidíte, jak si užili vítězství v kabině po utkání, kde se blahopřálo i oslavenci Stanislavu Vlčkovi.

A vezmeme vás také do Sektoru Rodiče a děti, kde nejmenší slávisté malovali obrázky svých idolů v rámci soutěže o podepsaný dres, i sešívaného eSport roomu.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články