MATCHDAY. Za kulisy cenného skalpu Slovácka | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy cenného skalpu Slovácka

Slávisté jako první tým v jarní části sezony pokořili obranu Slovácka, výhru 2:0 zařídil Peter Olayinka. V pátém dílu nového formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS uvidíte, jak v Edenu v neděli atraktivní duel probíhal.

Těšit se můžete na exkluzivní rozhovor s Christosem Zafeirisem, který svou premiéru v základní sestavě okořenil přihrávkou na vítězný gól, nádavkem byl vyhlášen mužem zápasu.

Jaká byla nálady v kabině po remíze v Teplicích?
Jak hodnotil první kompletní porci minut v červenobílém dresu?
A co říkal na atmosféru a fanoušky?
To vše norská zimní posila pro MATCHDAY zodpověděla.

O dojmy se po konci střetnutí podělil i uzdravený Oscar a stejně tak Peter Olayinka, který skóroval v obou poločasech.

Vítěznému šlágru přihlížela i vzácná návštěva, čestní hosté z řad Hasičského záchranného sboru ČR, jejich speciální jednotky USAR, která pomáhala při ničivém zemětřesení v Turecku, a turecký velvyslanec v ČR. Uvidíte, jak si užili vítězství v kabině po utkání, kde se blahopřálo i oslavenci Stanislavu Vlčkovi.

A vezmeme vás také do Sektoru Rodiče a děti, kde nejmenší slávisté malovali obrázky svých idolů v rámci soutěže o podepsaný dres, i sešívaného eSport roomu.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články