Trénink před Plzní bude přístupný fanouškům! | SK Slavia Praha
Více

Trénink před Plzní bude přístupný fanouškům!

Před důležitým utkáním o čelo tabulky proti Plzni nabízíme fanouškům možnost přijít podpořit hráče na předzápasový trénink. Vstup na trénink bude zpoplatněn, výtěžek ze vstupného poputuje na konto sdružení Donor.

Otevřený trénink A-týmu ve Fortuna Areně proběhne v pátek 10. března od 16 hodin. Nenechte si ujít unikátní příležitost vidět hráče při tréninku a zároveň je podpořit před stěžejním ligovým zápasem proti Plzni, který se hraje v sobotu 11. března od 18:00

Vstup na trénink bude zpoplatněn pro všechny fanoušky, veškerý výtěžek ze vstupného věnujeme na konto spolku Donor, se kterým Slavia dlouhodobě spolupracuje a který pomáhá dětem z motolské dětské transplantační jednotky. Každý si může při nákupu vstupenky zvolit výši příspěvku, kterým chce Donor podpořit, a to 50, 100, 200, 500 nebo 1000 korun.

Prodej vstupenek byl zahájen v pondělí 6. března ve 14 hodin online na webu Ticketportalu, na pokladnách u vstupu č. 4 bude možné lístky zakoupit v pátek před tréninkem a po jeho začátku od 14 do 16:30. Přijít tak můžete i po začátku tréninku. Online prodej je osvobozen od manipulačního poplatku. Vstupenky nebudou na konkrétní místo.

Pro sledování tréninku budou fanouškům vyčleněny sektory 105 - 110 na Tribuně Sever, vstup na stadion bude možný od 15:30 přes turnikety vstupu č. 1. Fanouškům budou k dispozici stánky s občerstvením.

Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články