ONLINE: Od 18:00 v Edenu proti Viktorii Plzeň | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 v Edenu proti Viktorii Plzeň

Slávisté od 18:00 přivítají v boji o čelo tabulky v rámci 23. kola FORTUNA:LIGY druhý tým soutěže Viktorii Plzeň.

Hlavní trenér Jindřich Trpišovský zvolil od úvodních minut duelu sestavu s Ondřejem Kolářem v bráně. O bezpečí jeho brány se budou starat v obraně David Douděra, Igoh Ogbu, Tomáš Holeš a David Jurásek. Záložní řadu tvoří Jakub Hromada, Oscar Dorley a Petr Ševčík. Ivan Schranz a Peter Olayinka pak budou z křídel zásobovat tvorbou útočných akcí Stanislava Tecla na hrotu.

Kvůli zdravotním problémům nejsou trenérovi k dispozici David Hovorka a Lukáš Provod, Eduarda Santose pak do hry nepustí nemoc.

Sestava: Kolář – Douděra, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Hromada, Oscar, Ševčík – Schranz, Olayinka – Tecl
Lavička: Mandous – Ousou, Masopust, Zafeiris, van Buren, Jurečka, Hronek, Traoré, Kačaraba, Lingr, M. Jurásek

Zápas začíná v Edenu od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články