MATCHDAY. Za kulisy emotivního 305. derby | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy emotivního 305. derby

„Jeden z nejlepších zápasů, co jsem v lize zažil!“ Tak Jindřich Trpišovský glosoval sobotní šestigólovou přestřelku (3:3) s pražským rivalem. Prožijte ji znovu skrz další díl tradičního slávistického formátu MATCHDAY.

V exkluzivním rozhovoru promluví Igoh Ogbu, lednová posila v 85. minutě zatloukla hlavou do sítě svou premiérovou branku v sešívaném dresu. Norský stoper se podělí o své dojmy ze svého vůbec prvního derby, prozradí, jak utěšoval Aihama Ousoua po smolném vlastním gólu z nastavení i jaký dojem na něj udělal výkon týmu, který se musel obejít bez několika opor.

Zápas hodnotil také Jan Bořil.

Spolu s námi nahlédnete do práce kustoda Jiřího Šveňka. Jak se z filmařské branže dostal do Edenu? Co má na starosti a jak vypadá jeho pracovní den? A kdy vznikla tradice speciální přípravy a zdobení kabiny na venkovní derby, která čítá vždy i unikátní malbu?

To všechno vám ukážeme.

Společně s 500 fanoušky jsme také absolvovali tradiční "derby pochod" z Můstku přes Náměstí republiky Letenským tunelem až na stadion.

A chybět samozřejmě nebudou záběry z kabiny a emotivní koncovky utkání. 305 derby skončilo remízou 3:3, do konce sezony proběhnou ještě dvě vzájemná střetnutí. MATCHDAY bude u toho. Užijte si zatím ten první ze tří, slávisti.

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články